Pasprukusi vairuotoja policijos neišvengė

Vairuotojai už pasišalinimą iš įvykio vietos gresia piniginė bauda nuo trijų tūkstančių iki keturių tūkstančių litų su teisės vairuoti atėmimu nuo trejų iki penkerių metų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Automobilį vairavusiai mažeikiškei teks papurtyti piniginę bei trejiems metams atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu – tokia bausmė skirta už tai, kad moteris išvažinėjo veją, nulaužė krūmą ir iš įvykio vietos papruko.

Policijos nekvietė

Šeštadienį apie pusę penkių ryto pareigūnai, patruliuodami mieste, pastebėjo, kad Skuodo gatvėje suniokota eismo juostas skirianti žalioji juosta: išvažinėta veja bei nulaužtas viduryje augęs krūmas.
Ekipažas, sekdamas vėžėmis, nuvažiavo iki Melioratorių gatvės, kur aptiko stovintį automobilį „Opel Vectra“. Apgadintas priekis ir už grotelių likusios krūmo šakelės aiškiai rodė, kad po žaliąją juostą važinėjosi ši mašina.
Nustatyta, kad automobilis priklauso vienai mažeikiškei, o naudojosi jos pusseserė K. L. Penkerių metų vairavimo stažą turinti moteris paaiškino nesuvaldžiusi mašinos, užvažiavusi ant žaliosios vejos, o policijos nekvietusi dėl to, jog maniusi, kad jeigu nėra nukentėjusiųjų, tai pareigūnų kviesti ir nereikia.
Vairuotojai už pasišalinimą iš įvykio vietos gresia piniginė bauda nuo trijų tūkstančių iki keturių tūkstančių litų su teisės vairuoti atėmimu nuo trejų iki penkerių metų.

Automobiliai nugabenti į Krucius

Šeštadienio popietę Algirdo gatvėje policijos ekipažas sustabdė patikrinti automobilį „Opel Omega“, kurį vairavo trisdešimtmetis penkerių metų vairavimo stažą turintis A. P. Pareigūnai pajuto nuo vairuotojo sklindantį alkoholio kvapą ir pasiūlė pasitikrinti alkoholio tikrintuvu. Prietaisas parodė, kad vairuotojas lengvai apgirtęs – nustatytas 0,68 promilės girtumas, kai tuo tarpu leistina alkoholio norma – 0,4 promilės.
Sekmadienį pusę šešių ryto prie Žemaitijos gatvės 25-ojo namo buvo sustabdytas automobilis, kurį vairavo dvidešimtmetis D. Z. Nė metų vairavimo stažo neturintis vairuotojas tikino išgėręs keturis bokalus alaus, tai patvirtino ir alkoholio tikrintuvo rodmenys – nustatytas 1,55 promilės girtumas.
Abiejų neblaivių vairuotojų automobiliai buvo išgabenti į Kruciuose esančią automobilių stovėjimo aikštelę, nes patys vairuotojai jais važiuoti nebegalėjo.

Kelią pastojo šernas

Šeštadienį kelyje Anulynai–Tirkšliai automobiliui „Škoda Octavia“, kurį vairavo mažeikiškis A. P., kelią pastojo šernas. Į kelią išbėgęs miško žvėris po susidūrimo su automobiliu spruko savo keliais,  palikęs apgadintą transporto priemonę.
Sekmadienio vidurdienį kelio Mažeikiai–Kuršėnai sankryžoje į Palnosus saugaus greičio nepasirinko automobilį „Mazda 626“ vairavusi kretingiškė R. S. Mašina tapo nevaldoma ir, užvažiavusi ant saugumo salelės, rėžėsi į kelio ženklą. Žmonės avarijoje nenukentėjo.

2 Atsakymai į “Pasprukusi vairuotoja policijos neišvengė”

  1. Geras parašė:

    Tikras bajeris – žvėris spruko savais keliais, palikęs apgadintą transporto priemonę…Negi šerniokas lauks
    pareigūnų protokolo surašymo? Tai nenaudėlis!

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Viskas per greiti ir alkoholi, vairuotojai susimastykit..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto