Pastatėme ir palikome likimo valiai?

Autorės nuotr.

Mūsų rajono miestų bei miestelių viešosios erdvės pastaruoju metu pagražėjusios, atjaunėjusios. Daugeliui jų sutvarkyti panaudotos Europos Sąjungos paramos lėšos. Vienaip ar kitaip atnaujintais objektais visuomenė sėkmingai naudojasi.
Vis dėlto yra ir blogybių – broko, už kurį žmonės pyksta ant valdininkų, teigdami, jog šiems trūksta veiklumo, sprendžiant problemas ar lopant spragas, atsirandančias jau įgyvendinus projektus.

Naudojamas daiktas dėvisi

Įprasta, kad savo nepasitenkinimą dėl vienokių ar kitokių negerovių visuomenė lieja socialiniuose tinkluose, ten pat dalijasi ir tas negeroves iliustruojančiomis nuotraukomis.
Išskirtinio dėmesio susilaukė gyventojų pamėgtame Juodpelkio parke esančios „grožybės“ – „Skate“ parkas bei aplink tvenkinius nutiesti pėsčiųjų ir dviratininkų takai, kurių kokybė itin prasta.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Pastatėme ir palikome likimo valiai?”

 1. Hm parašė:

  Buvo panaudotos pigiausios ir nepatvariausios medziagos del to ir toks rezultatas,matau kaip kitur padaryta kokybiskai su medziaga skarda ar metalo pluostai,tad laiko ir niekas negriuva ir nepuva… Kada pradesime daryti darbus kokybiskai ir kad laikytu,o ne pigiai ir laikinai!?

 2. ro parašė:

  taigi cia bubo kazkoks sibiro kedras,kuris nepuva,pipiec

 3. Komentatorius parašė:

  Gi pasiūliau labai paprastą ir lengvą būdą, kaip būtų galima išspręsti viską: https://www.youtube.com/watch?v=Dvz1DuyNYes

 4. Juras parašė:

  Išlietų iš betono ir būtų amžinas… beviltiška keisti tas OSB plokštes, kurios gavusios vandens tiesiog subyra.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Kad nereikštų niekas pretenzijų dėl atliktų darbų kokybės , nusprendė tiesti dviračių taką „Mažeikiai -pajūris ,kuriuo per metus pagal paskirtį pasinaudos , geriausiu atveju ,kokie 5 asmenys per 3 rajonus .

 6. rimas parašė:

  O kas toliau…Jaunimo pamėgta vieta…Kiek ilgai vyks “bankroto byla“?
  Alternatyva jaunimui,kas numatoma perspektyvoje?Vėl teks laukti keletą
  met,kol panašus objektas atsiras!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto