Pašto dėžutės: nuo pieno bidonų ir duoninių iki aulinių batų

Dariaus Jakubausko (Lietuvos paštas) nuotr.

Šį rudenį, paraginti „Lietuvos pašto“, gyventojai ieškojo ir fotografavo pašto dėžutes.
Jomis yra tapę ir senos nenaudojamos duoninės, ir surūdiję pieno bidonai, net auliniai batai.

„Į apleistų ir neprižiūrimų pašto dėžučių problemą pasižiūrėjome šmaikščiai ir kūrybiškai –  gyventojus kvietėme nuotraukomis įamžinti (neį)prastas, t. y. senas ir nebetinkamas naudoti, pašto dėžutes. Sulaukėme itin įdomių „eksponatų“, keliančių ir šypsnį, ir graudulį. Tikiu, kad gyventojus privertėme ne tik įdėmiau pasižvalgyti po savo kaimynystę, bet ir susimąstyti apie gaunamos pašto korespondencijos pristatymo kokybę, esant neprižiūrimai pašto dėžutei“, – pažymėjo Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.
Ji džiaugėsi, kad į pašto dėžučių fotografinę „medžioklę“ aktyviai įsitraukė ir laiškininkai, norėdami parodyti, kokiose pašto dėžutėse dažnai yra priversti palikti gyventojams adresuotą pašto korespondenciją, siuntas, prenumeruojamus spaudos leidinius.
„Dėl netvarkingos pašto dėžutės ar jos nebuvimo daugiausia nepatogumų patiria patys gyventojai. Sulūžusi, kiaura, nesandariai užsidaranti ar nerakinama pašto dėžutė – viena iš pagrindinių laiškų ir prenumeruotos spaudos dingimo priežasčių. Pasitikdami gražiausias metų šventes pasirūpinkime, kad mūsų pašto dėžutės būtų tvarkingos, kad šventiniai sveikinimai nepermirktų nuo lietaus ar sniego, o kalėdinių dovanų siuntos netaptų prašalaičių grobiu ir saugiai pasiektų gavėjus“, – sakė I. Dundulienė.
Socialinio tinklo „Facebook“ lankytojai rinko įdomiausias nuotraukas, kurių autoriams buvo įteiktos įmonės „Glori ir Ko“ pagamintos pašto dėžutės.
Jas vieni laimėtojai pasikabino prie savo namų, kiti dovanojo nuotraukoje užfiksuotos pašto dėžutės savininkui.

Vaidos Gratkauskaitės-Barsciauskienės ir Jurgitos Aš (Lietuvos paštas) nuotr.

Neringos Borisevičienės ir Dalios Stalauskienės (Lietuvos paštas) nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto