Pašto dėžutėse – kilogramai šlamšto

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Platintojai be gyventojų sutikimo neturėtų į pašto dėžutes brukti reklamos, tačiau nauja įstatymo nuostata bei gresiančios solidžios baudos problemos neišsprendė.
Nuo nepageidaujamo šlamšto pašto dėžučių neapsaugo ir lipdukai, kuriais prašoma negrūsti į jas reklamos.

Gyventojai skundžiasi

Pastaruoju metu „Santarvės“ redakcija sulaukė ne vieno skambučio dėl reklaminiais lankstinukais perpildytų pašto dėžučių.
„Neduok Dieve, ilgesniam laikui išvykti iš namų. Tai pašto dėžutės būna užkimštos visokiu šlamštu.  Grįžęs iš kaimo po atostogų turėjau atidžiai išrūšiuoti dėžutės turinį, nes bijojau, kad į šiukšliadėžę neišmesčiau kokių svarbių pranešimų. Juk mato, kad lankstinukai neišimami, netelpa, bet vis tiek grūda“, – piktinosi į redakciją paskambinęs daugiabučio namo gyventojas.
Vyras pastebėjo, kad perpildytos pašto dėžutės yra gera informacija vagims – jeigu jos netuštinamos, galima suprasti, jog buto šeimininko tuo metu nėra.
Mažeikiškis klausė, kaip apsiginti nuo įžūlių platintojų.
Kitas skambinęs gyventojas žinojo, kokiu būdu tai padaryti: ant dėžutės priklijavo lipduką su užrašu, kad reklamos nepageidauja. Tačiau ir tai nepadėjo – lipdukas nuplėšiamas, ir dėžutė vėl primetama reklaminio šlamšto.
„Nejaugi niekas negali sudrausminti nepageidaujamos reklamos platintojų?“ – piktinosi vyras.

Ką daryti, jei pašto dėžutėje nepageidauji rasti reklamos, skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

10 Atsakymų į “Pašto dėžutėse – kilogramai šlamšto”

 1. bravo komentaras REKLAMUOTOJAI parašė:

  Santarvės portalas su šitom bjauriom iššokančiom reklamom atrodo daug baisiau nei mano pašto dėžutė.

 2. REKLAMUOTOJAI parašė:

  GAL PATYS BAIKIT DĖTI BEGALYBĘ REKLAMŲ SAVO NUSUSUSIOJ SVETAINĖJ, PRADĖKIT NUO SAVĘS PARODYKIT PAVYZDĮ, KLAUNAI.

 3. Marcijona, pencininkė parašė:

  Aš tai kiekvieną popieruką dabar atidžai peržiūriu, nes praeitą kartą buvo įdėtas lapas, kad reikia eiti į banką pasiimti 2500 litų kažkokią kompensaciją už nepatogumus dėl karšto oro. Nepatikėsit – pinigus gavau iš karto grynais. Kaimynai irgi, sako, gavo nemažai pinigų. O pinigus atsiuntė kažkoks Ordinas. Ačiū Jam.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Man taip pat slamsto nereikia! Prasau nenesti,,nes vistiek ismetam!

 5. JĖZUS parašė:

  Santarvė bando juodinti įmones kurios nori savarankiškai reklamuotis, nori priversti pirkti reklamas laikraštyje. Netikėjau, kad šitas šikpopieris nusiris iki tokio lygio. Pradėkit rašyti normalius naudingus idomius straipsnius, nes toks turi būti laikraščio tikslas, o ką dabar žmogus gaus prenumeruodamas arba netyčia nusipirkęs šitą leidinį… kažkokią mega naujieną… metų sensaciją… straipsnį apie pašto dėžutes… apverktina… kam bambėti, žmonės patys žino, kad reikia pradėti nuo savęs. Aš pavyzdžiui padedu dėžę ir visi draugiškai sumetam reklamas ir kartą per du mėnesius išnešu sukišu į makulatūros konteinerį ir medalio segti už tai neprašau lyg daryčiau didžiulį darbą. Tai pačios santarvės nekiškit į pašto dėžutes, gal kokiam pensininkui pavyzdžiui nėra didesnės pramogos kaip nueiti ir pasiimti maximos, norfos ar dar kokį leidinį, nes litų prenumeruoti neturi, ar apie tai irgi parašysit? Beraščiai?

 6. dar nieko parašė:

  Dar nieko tą šlapštą ištraukti va kaip nuotraukoje pavaizduotų, naujų pašto dėžučių. Pas mus laiptinėje dar tebėra senosios, kur dažniausiai išlankstytos, žmonės aju ir raktelių nebeturi, tai kol ten ištraukai lankstynukus turi po skutą sudaskyti… Dar kad lankstinukai būtų maži, bet kur tau, koks Rimi tai ten visas laikraštis…

 7. Lipdukai - tik laikina priemonė parašė:

  Lipdukas padeda tik nuo pašto darbuotojų, kurie už taisyklės nesilaikymą gali gauti nemažas baudas, o visi kiti šlamšto išnešiotojai (dažniausiai tuo dirbantis jaunimas) vistiek grūda tuos popierius ir net nuplėšia tuos lipdukus. Kartais tiek sukiša tuos popiergalius, kad net suglamžo reikalingus laiškus ar dokumentus, su tuo turi būti griežtai kovojama, o lipdukai tai tik laikina priemonė…

 8. Reklama ir prekių katalogai NEPAGEIDAUJAMI parašė:

  Va tokį lipduką lygiai ant tokios naujos savo pašto dėžutės laiptinėje kaip pavaizduota nuotraukoje užsiklijavau. Rezultatas stulbinantis. Pasirodo žino įstatymus lankstinukų nešiotojai. Žinau ir aš. Tikrai pasiteisinantis dalykas lipdukas.

 9. kleckas parašė:

  Užsiklijuokite lipdukus, kad nepageidaujate gauti reklamos ir nebus jokių bėdų! Kvailas skundas… Pats žmogus turi galvoti apie savas šiukšles ir savo saugumą… Santarvės vietoje net nerašinėčiau tokių nesąmonių.

 10. Irena parašė:

  Netiesa! Turiu lipduką jau kelis metus ir šlamšto tikrai sumažėjo, aišku ne visiškai, bet padeda. Dažnai to šlamšto primeta patys kaimynai. Geriausia išeitis padėti laiptinėje dėžę reklamoms, kas nori, iš jos pasiima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto