Pastoliais apstatyti 900 šalies daugiabučių

Nuotr. iš mediakatalogas.lt

Šiuo metu šalyje atnaujinama 900 daugiabučių namų, remdamasi naujausiais duomenimis, praneša Būsto energijos taupymo agentūra (BETA).

Skaičiuojama, kad šių namų renovacijos bendra vertė siekia apie 230 mln. eurų ir sudaro apie 9 proc. praėjusių metų Lietuvos statybos sektoriaus apyvartos.
„Stipriai augančios renovacijos apimtys šiandien jau leidžia kalbėti ne tik apie išaugsiančią nemažos dalies šalies gyventojų gyvenimo kokybę, bet ir apie galimą renovacijos poveikį šalies ekonominiams procesams – statybų sektoriaus augimui, naujų darbo vietų kūrimui, galiausiai ir nekilnojamojo turto rinkos pokyčiams. Vien tai, kad šiuo metu įgyvendinamų projektų vertė sudaro vos ne dešimtadalį statybos sektoriaus apyvartos, rodo nemenką renovacijos indėlį į šalies ūkio augimą“, – teigia BETA direktorius Valius Serbenta.
Renovacijos procese šiuo metu dalyvauja daugiau kaip 300 statybos sektoriaus bendrovių.
Artimiausiu metu ketinama pradėti įgyvendinti dar apie 1 tūkst. daugiabučių namų renovavimą. Planuojamos investicijos į šiuos projektus 240 mln. eurų.

Reklama: Pastoliai kaina – tspastoliai.lt

One Reply to “Pastoliais apstatyti 900 šalies daugiabučių”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Štai kiek bus atimta iš gyventojų pinigų! Kažkam apetitas auga toliau,o kažkas badauja ir serga dėl to. Kur slypi tas pogrindis,kuris taip švariai „dirba“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto