Patekti tarp prizininkų sutrukdė trauma

Mažeikiškis galiūnas Antanas Abrutis. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikiškis galiūnas Antanas Abrutis Serbijoje vykusiame mas-reslingo (lazdos traukimo) Europos čempionato absoliučioje kategorijoje nuo prizinės vietos atsiliko tik per mažą žingsnelį – liko ketvirtas. Koją stipruoliui pakišo trauma.

Čempionato absoliučioje kategorijoje varžėsi sportininkai iš septynių šalių – iš viso keturiolika stipruolių. A. Abrutis pasakojo, kad varžovai rungtynių metu buvo renkami burtų keliu. Pirmasis jam pasitaikė Vengrijos atstovas – jį mažeikiškis įveikė rezultatu 2:0. Antrasis sportininko varžovas buvo Jakutijos sportininkas: pirmą kovą laimėjo A. Abručio varžovas, antrąją – mažeikiškis, o trečioje kovoje nesėkmingai įrėmus koją, trūko dešinės kojos dvigalvis raumuo.
„Tada iš karto viskas baigėsi, aš nukritau ir pralaimėjau 2:1. Pergalės atveju iš karto būčiau patekęs į finalą“, – apgailestavo mas-reslingo meistras.
Tuo mažeikiškio kovos čempionate nesibaigė: atšaldžius koją ir ją stipriai apibintavus, jis vėl ryžosi lipti ant pakylos.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje

One Reply to “Patekti tarp prizininkų sutrukdė trauma”

  1. Rrr parašė:

    Kokia trauma , kaip trauma taup trauma jam.senukas jau .laikas baigesi senai.pensija isleiskite.nejiokinkit su tom traumom.visų spirtuninku atmaskė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto