Patirtimi dalijosi projekte „Lyderių laikas“ dalyvavę pedagogai

Autorės nuotr.

Dvejus metus Mažeikių rajone buvo įgyvendinamas projektas „Lyderių laikas 3“. Ketvirtadienį surengtame baigiamajame projekto renginyje rajono švietimo įstaigų vadovų bendruomenė dalijosi įžvalgomis apie tai, kas šio projekto metu nuveikta, kalbėjo apie patirtinį mokymosi modelį.

Baigiamąjį renginį pradėjusi Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė sakė, kad kai prieš porą metų mūsų rajone prasidėjo šio projekto veiklos, buvo daug nežinomųjų dėl to, kas ir kaip bus.
„Kai buvo formuojama kūrybinė komanda, žinojome tik viena: kad projektas turi pagerinti Mažeikių rajono mokinių pažangą, pasiekimus. Žinojome, kad tai daug priklausys nuo mūsų komandos, nuo tikėjimo, nuo įdirbio. Lūkesčiai buvo dideli, o apie rezultatus mes šio renginio metu ir kalbėsimės“, – sakė direktorė. Ir linkėjo kolegoms – Mažeikių rajono mokyklų direktoriams, kad paskutinis „Lyderių laiko 3“ dalyvių susitikimas būtų postūmis naujiems darbams bei veikloms.
Šis projektas yra nacionalinė iniciatyva, skirta švietimo bendruomenės nariams (švietimo institucijų darbuotojams, savivaldybių administracijų darbuotojams, ministerijos ir jai pavaldžių institucijų darbuotojams, tėvams ir kitiems asmenims, atstovaujantiems švietimo bendruomenėms). Projekto tikslas – įkvėpti ir sustiprinti Lietuvos švietimo bendruomenę imtis kokybinių pokyčių savo organizacijose dėl mokinių mokymosi pažangos. Projektu siekiama įtvirtinti nuolatinį atsinaujinimą ir aukštesnę mokymosi kultūrą.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto