Patirtų sunkumų mamos neprisimena

Pocevičių šeima per praėjusių metų Kalėdas: (iš kairės į dešinę) Albina ir Antanas su dukromis Indre, Reda, Dovile ir Greta. Andželikos KRAKIENĖS nuotr.

„Augindama dukras nejutau jokių sunkumų, nors tuo metu nei sauskelnių, nei automatinių skalbimo mašinų, nei kitų dabar įprastų prietaisų nebuvo“, – šypsodamasi tvirtino keturių dukrų mama, ukriniškė Albina Pocevičienė.

„Kai pažvelgi atgal, tai atrodo, nebuvo to vargo. Gyvenome kaip visi: auginome vaikus, kūrėme buitį, džiaugėmės ir liūdėjome kartu. Kai pažiūriu, kaip dabar mano mergaitės augina anūkus, tai plaukai šiaušiasi. Galvoju, kad šiuolaikiniams tėvams gerokai sunkiau – visi kažkur skuba, gyvenimo tempas toks intensyvus“, – kalbėjo ukriniškė.
Dėl karantino apribojimų dukros su šeimomis negalės atvykti pasveikinti mamos, tačiau Albina nenusimena – visi nuolat bendrauja internetu, tad neabejoja, kad sulauks virtualių pasveikinimų.
„Iki karantino atstumai mums nekliudė – kai tik galėjo, maniškės su šeimomis atskubėdavo į Ukrinus. Pasidžiaugdavome vieni kitais, anūkai per vasaros atostogas beveik visada likdavo kaime. Karantinas praeis, gyvenimas grįš į įprastas vėžes ir bus dar tų progų pasidžiaugti“, – kalbėjo „Santarvės“ pašnekovė.
Visas straipsnis – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*