Patvirtinti pasikeitimai Tarybos komisijose ir komitetuose

Sigutei Bernotienei tapus vicemere, jos pareigas kai kuriose komisijose ir komitetuose užims Jonas Žičkus. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiais metais vicemerą Kęstutį Bartkevičių išrinkus į Seimą, kai kurie pasikeitimai registruoti ir Tarybos komisijose bei komitetuose. Sigutei Bernotienei tapus vicemere, jos pareigas kai kuriose komisijose ir komitetuose užims Jonas Žičkus.

Pasikeitė vietomis

Vicemere išrinkus Tarybos narę, partijai Tvarka ir teisingumas atstovaujančią Sigutę Bernotienę, jos vietą Etikos komisijoje užėmė bendrapartietis Jonas Žičkus.
„Manome, kad Etikos komisijoje dviejų vicemerų būtų per daug (minėtos komisijos narys yra ir mero pavaduotojas Jonas Siminkevičius – aut. past.). Todėl ir buvo nutarta į mano vietą paskirti Joną Žičkų“, – penktadienį vykusio Savivaldybės Tarybos posėdžio metu savo pasitraukimą iš Etikos komisijos paaiškino S. Bernotienė.
J. Žičkus vicemerę pakeis ir Mažeikių rajono savivaldybės strateginio planavimo komisijoje. O S. Bernotienė savo ruožtu šioje komisijoje užims dabartinio Seimo nario K. Bartkevičiaus vietą.

Nusistatė prioritetus

J. Žičkus nuo šiol vadovaus ir Švietimo, kultūros ir sporto komitetui. Jis į šį komitetą perėjo iš Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto.
Tarybos narys „Santarvei“ sakė, kad kurį laiką svarstė, ar imtis jam siūlomų naujų pareigų.
„Darant tokius svarbius žingsnius, skubotų sprendimų negali būti. Reikia viską gerai apgalvoti. Todėl tik po kurio laiko sutikau su pasiūlymais. Kaip prioritetus išskirčiau Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininko ir Etikos komisijos nario pareigas“, – kalbėjo J. Žičkus.

5 Atsakymai į “Patvirtinti pasikeitimai Tarybos komisijose ir komitetuose”

 1. Jonui parašė:

  aha, doskit, pavyduoliai :) Tik labai susireikšminęs žmogus, gali mąstyti, kad yra čia ko pavydėti :) Vidutinio amžiaus, dailiai nuaugęs vyriokas :)),

 2. Jonas parašė:

  Nesveikuoliai,pavyduoliai……pykit ant savęs,kad nieko nesugebat ir esat kitoj barikadų pusėj…..

 3. Skirtumui parašė:

  Tikriausiai norėjai parašyti – bus „TVARKA“ ir „TEISINGUMAS“ kaip „FAUGOJE“

 4. Koks skirtumas parašė:

  Jo….o dabar bus tvarka ir teisingumas kaip ,,Faugoje,, Sekmes Jonuk….

 5. Juzis parašė:

  Tvirtas vyrukas.Sėkmės Jonai …….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto