Patvirtintos tarnybinių automobilių naudojimo taisyklės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Taryba patvirtino naujas taisykles, kurios reglamentuos tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo, nuomos ir naudojimo Mažeikių rajono savivaldybės biudžetinėse įstaigose sąlygas.
Šios taisyklės privalomos Savivaldybės politikams, politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojams, biudžetinių įstaigų vadovams, seniūnams, valstybės tarnautojams, darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį.
Iki šiol galiojo 2012 m. priimtos taisyklės.

Dokumente reglamentuojama, kad įstaigos ne brangesnius kaip 17 377 eurų (be pridėtinės vertės mokesčio) tarnybinius automobilius, turinčius ne daugiau kaip 5 sėdimas vietas, ir kitus tarnybinius automobilius, ne brangesnius kaip 26 065 eurus (be pridėtinės vertės mokesčio), gali įsigyti, nuomotis arba nuomotis pagal veiklos nuomos sutartį tik gavusios savininko teises ir pareigas įgyvendinančių institucijų leidimą, o brangesnius – tik Savivaldybės tarybos leidimą.

Taisyklėse apibrėžtas tarnybinių automobilių naudojimas ir jo kontrolė, lengvųjų automobilių saugojimas, ridos ir degalų apskaita, automobilių žymėjimas, techninė priežiūra ir remontas, netarnybinių automobilių naudojimas tarnybos reikmėms, tarnybinių lengvųjų automobilių nuoma kitoms įstaigoms, kt.

Reklama: Automobilių nuoma  https://www.adcrent.com/automobiliu-nuoma-vilniuje/

4 Atsakymai į “Patvirtintos tarnybinių automobilių naudojimo taisyklės”

 1. Visgi parašė:

  Satana.-Nu i kas kad steb.

 2. Tai anksčiau be taisyklių? parašė:

  Vairuotojai matyt dirbo ir taksistais ,ir savininkais buvo.

 3. Tomas parašė:

  Kaip būtų fain, jei Santarvės žurnalistai pasidomėtu pvz. savivaldybės buchalteriuku, kodėl jis į darbą atvažiuoja prieš 9, koks buvo organizuotas „konkursas“ savivaldybės gėlių tiekėjai ir tt.

  1. Satana parašė:

   Anei nesidomies, nes is veinuos stiklenes ger ir paramas gaun😂😂
   Ir aktyvos piliece pastuove steb savivaldybes veikiejus, jau surinkta daug veskuo.
   Kap masenas nauduo, kas nauduo, ar darbe su kaukiem sied,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto