Patyrė apmaudžią nesėkmę

L. Šepučio nuotr.

Lietuvos TOPsport pirmoje futbolo lygoje žaidžianti FK „Atmosfera“ komanda po atkaklios kovos nusileido Kėdainių „Nevėžiui“.

});

Rungtynės su komanda – praėjusių metų Pirmos lygos bronzos medalininke – prasidėjo abipusėmis atakomis, svečiai pasižymėjo 18-tą rungtynių minutę: apmaudžiai suklydo du mūsų ekipos gynėjai ir kėdainiečių puolėjas iš Japonijos Hirotaka Yamada pasiuntė kamuolį į mūsų vartus.

Pirmame kėlinyje rezultatas išliko toks pat, o antras kėlinys į Mažeikių stadioną susirinkusiems sirgaliams prasidėjo džiaugsmingai – mūsų ekipos puolėjas iš Pietų Korėjos Sesim Oh perėmė varžovų spirtą kamuolį, iššoko vienas prieš kėdainiečių vartininką ir pelnė įvartį – FK „Atmosfera“ pirmąjį šį sezoną.

Nepaisant abiejų komandų pastangų, rezultatas nesikeitė iki pat antro kėlinio pabaigos – likus žaisti penkias minutes, „Nevėžio“ legionierius H. Yamada galva pasiuntė kamuolį į mūsų vartų tinklą. Kėdainiečiai šventė pergalę rezultatu 2:1.