Patyrė skaudų pralaimėjimą

Kitas rungtynes mažeikiškiai sekmadienį žais taip pat išvykoje su Kaišiadorių „Savinge“. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Skaudų pralaimėjimą Lietuvos salės futbolo A lygoje patyrė Mažeikių „Olimpas SC“. Mažeikiškiai išvykoje rezultatu 0:8 (pirmasis kėlinys 0:4) pralaimėjo Radviliškio „Lokomotyvui“.

„Viskas gerai klostėsi iki penkioliktos pirmojo kėlinio minutės – atakos viena po kitos ritosi tai prie mūsų, tai prie varžovų vartų, progų turėjome tiek mes, tiek jie. Penkioliktą minutę jie pelnė pirmąjį įvartį, po to gerą progą turėjo Gintaras Juodeikis, bet jos neišnaudojo. O tada ir prasidėjo – per tris minutes vienas po kito į mūsų vartus krito trys įvarčiai ir po pirmojo kėlinio jau beviltiškai atsilikome. Antrajame kėlinyje ir nuotaikos nebebuvo, ir žaidėme prastai. Vienu žodžiu, sužaidėme šias rungtynes žemiau savo galimybių“, – pralaimėjimą komentavo ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Kitas rungtynes mažeikiškiai sekmadienį žais taip pat išvykoje su Kaišiadorių „Savinge“. Abi komandos šiuo metu turi po tris taškus ir turnyrinėje šešių komandų lentelėje yra greta – mažeikiškiai penkti, kaišiadoriečiai – ketvirti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto