„Pavasariečiai“ – finaliniame žaidynių etape

Virginijaus Januševičiaus treniruojama komanda neslėpė džiaugsmo – mokiniai iškovojo kelialapį į finalą. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių Pavasario pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos moksleivių sporto žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninis etapas.
Teisę dalyvauti finale iškovojo ir viena iš dviejų šioje atrankoje dalyvavusių „pavasariečių“ komandų.

Varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rungtyniauja komandos, kurias sudaro po aštuonis berniukus ir mergaites, moksleiviai varžosi devyniose estafetėse.
2005 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių varžybose, be Pavasario mokyklos sportininkų, susigrūmė Klaipėdos Gilijos pradinės mokyklos bei Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos sportininkai.
Lauktos kovos nebuvo – mažeikiškiai laimėjo visas devynias estafetes ir užtikrintai iškovojo pirmąją vietą bei kelialapį į finalinį turnyrą.
2003 metų ir jaunesnių grupėje Pavasario pagrindinės mokyklos moksleiviams į finalinį ketvertą prasimušti nepavyko – Vidmanto Sakausko auklėtiniai užėmė antrąją vietą.