Pavasariečiai triumfavo kvadrato varžybose

Pavasario pagrindinės mokyklos komanda lipo ant „Olimpinės dienos“ nugalėtojų pakylos. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Šiauliuose vyko Olimpinė diena, kurios metu baigėsi ir Lietuvos mokyklų žaidynių finalai.

Šio renginio metu buvo organizuotos ir Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato (moksleivių, gimusių 2005 metais ir jaunesnių, žaidžia komandoje po penkis berniukus ir mergaites) finalinės varžybos.  Zoninėse varžybose dalyvavo 56 komandos, o teisę dalyvauti finalinėse varžybose iškovojo Druskininkų, Rokiškio, Kelmės rajonų bei Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos komandos.
Jaunieji mažeikiškiai, treniruojami kūno kultūros mokytojo Virginijaus Januševičiaus, tik lemiamoje kovoje rezultatu 2:1 įveikė Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ekipą, o kitus du varžovus palaužė rezultatu 2:0 ir iškovojo nugalėtojų vardus.