„Pavasariečiai“ žengė į kitą etapą

Zoninėse varžybose nugalėjusiai Pavasario pagrindinės mokyklos mergaičių kvadrato komandai, kurią treniruoja Ilona Abromaitienė, varžovių dar teks palaukti. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Pavasario pagrindinės mokyklos dviejų amžiaus grupių kvadrato komandos sėkmingai perkopė pirmąjį varžybų barjerą ir pateko į kitą etapą.
Šios mokyklos sporto salėje du savaitgalius iš eilės vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato zoninės varžybos, kuriose jėgas išmėgino rajonų čempionai iš Plungės, naujosios Akmenės, Skuodo bei Mažeikių. Šeimininkai svečiams neleido pasidžiaugti pergalėmis – tiek Pavasario pagrindinės mokyklos 3–4 klasių (gimusių 2002 metais ir jaunesni), kur kartu komandoje rungtyniauja ir mergaitės, ir berniukai, tiek 5–6 klasių (gimusios 2004 metais ir jaunesnės)  mergaitės iškovojo pirmąsias vietas ir pateko į tarpzoninį etapą. Jaunesniųjų moksleivių ekipą treniruoja Virginijus Januševičius, vyresniųjų mergaičių – Ilona Abromaitienė.
Kaip informavo mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas, dabar šių komandų keliai skiriasi – jaunesniųjų mokinių ekipa sausio dešimtąją savo sporto salėje susigrums tarpzoninėse varžybose, kur susitiks su Klaipėdos, Palangos ir Šilalės moksleivių komandomis. Šių varžybų nugalėtojai patenka į šalies kvadrato varžybų finalą, kur vasarį susikaus keturios stipriausios šalies mokyklų komandos.
„Tuo tarpu vyresnės mergaitės tik vasarį burtų keliu sužinos savo varžoves tarpzoninėse varžybose, o jų amžiaus grupės finalai, į kuriuos pateks tik tarpzoninių varžybų nugalėtojos, vyks birželį Vilniuje. Pernai trečios vietos laimėtoja tapo mūsų mokyklos 3–4 klasių mišri kvadrato komanda, šį sezoną iš pradžių kovosime tik dėl patekimo į finalus“, – sakė mokyklos direktorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto