Pavasario mokyklos kvadrato komanda – šalies čempionė

Moksleiviai ir juos palaikantys mokytojai turi kuo didžiuotis: kvadrato čempionų titulas iškovotas trečius metus iš eilės. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pavasario vidurinės mokyklos pradinukai jau trečius metus nenugalimi kvadrato aikštelėje. Tikimasi, kad ir kitų šios mokyklos sporto šakų atstovai pelnys dar bent keletą šalies pirmenybių medalių.

Nugalėjo „sausais“ rezultatais

Norint patekti į Rokiškio J. Tumo-Vaižganto vidurinėje mokykloje vykusias Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalines trečių ketvirtų klasių kvadrato varžybas, kūno kultūros mokytojo Virginijaus Januševičiaus treniruojamiems jauniesiems „pavasariečiams“ teko peržengti rajoninių, zoninių ir tarpzoninių varžybų barjerus. Užtikrintai juos įveikę jaunieji mažeikiškiai finale susitiko su vietos Senamiesčio progimnazijos, Rozalimo vidurinės ir Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklų komandomis.
„Gal kiek sunkiau sekėsi kovoti su antrąją vietą užėmusiais alytiškiais, tačiau ir jie, ir kitos komandos buvo nugalėtos „sausu“ rezultatu 2:0. Šioje amžiaus grupėje jau trečius metus iš eilės tapome šalies čempionai, nepaisant to, kad, lyginant su praėjusiu sezonu, pasikeitė daugiau kaip pusė komandos. Šiemet komandoje žaidė keturi trečiokai“, – pasakojo Pavasario vidurinės mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Šalies kvadrato čempionais tapo Karolina Šakytė, Monika Kleinauskaitė, Auksė Paulauskaitė, Rusnė Mačiulaitytė, Gabrielė Ostrauskaitė, Eva Garelytė, Dalius Bučas, Ignas Šlaustas, Benas Jurkūnas, Lukas Krasauskas, Liudvikas Pocius ir Kajus Ruškys.

Laimėjimus lemia tradicijos

Šilalėje vyko penktų šeštų klasių kvadrato tarpzoninės varžybos, kuriose dalyvavo Pavasario vidurinės mokyklos merginų ir vaikinų komandos.
Merginos iškovojo pirmąją vietą ir jau šį savaitgalį Kauno rajone varžysis finalinėse varžybose, o vaikinams nepasisekė: lemiamoje kovoje dėl pirmosios vietos su salės šeimininkais, trečiajame sete, esant rezultatui 1:1, abiejose komandos liko po vieną žaidėją, ir sėkmė lydėjo šilališkius, kurie ir iškovojo kelialapį į finalą.
„Manau, kad laimėjimus lemia senos kvadrato žaidimo tradicijos mūsų mokykloje bei mokytojo patirtis, ugdant šios sporto šakos atstovus. Vaikai jau nuo pirmos klasės orientuojami į sportą, pratinasi varinėti ir gaudyti kamuolį. Ne paskutinėje vietoje ir tėvelių parama: net dvi mokinių tėvelių šeimos vyko į Rokiškį stebėti ir palaikyti vaikų“, – sakė direktorius.

Artėja įvairios varžybos

Medalių mokykla tikisi iškovoti ir „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose – vasarį prasidės rajono pirmenybės, kovą – zoninės ir tarpzoninės, balandį vyks finalai.
Pernai mokyklos pradinukai tapo šalies čempionais, 5–6 klasių sportininkai užėmė trečiąją vietą.
Pasak S. Jakučinsko, mokyklos atstovai jau dalyvavo rajoninėse moksleivių stalo teniso, krepšinio, futbolo, svarsčių kilnojimo varžybose, artėja startai smiginio ir šaudymo pirmenybėse, pavasarį – lengvosios atletikos keturkovės varžybos.

9 Atsakymai į “Pavasario mokyklos kvadrato komanda – šalies čempionė”

 1. Zaidus parašė:

  Aha bet visai nieko limonadai buvo po varzybu:DDDD

 2. su jais zaides kavadrata parašė:

  durniai gerai kad as buvau po prsto luziu ir nelabai gerai zuzaidziau

 3. parašė:

  Mums Šeštadienį Kaune tikimes pasiseks.!! ;D

 4. gražuolė. :D parašė:

  Mes patys geriausi.!! ;*

 5. klasioke parašė:

  Mano klasiokai gerIAUSI!!!!!!!

 6. :) parašė:

  Kaip visalaik (:

 7. Aš fainas parašė:

  pavasaris geriausias !!!!

 8. buves 7 vid mokinys parašė:

  Pagarba : Virginijui Januševičiui ( ‘putiovas’ vyras ),bei prie vaiku uzimtumo prisidejusioms mokytojoms ir mokyklos direktoriui.

 9. sporto veteranas parašė:

  ŠAUNUOLIAI.Ir toliau garsinkite savo mokyklą ir kartu Mažeikių kraštą.
  Džiaugiasi mano širdis,kad jaunimas toks aktyvus propaguojant sportą.
  Dėkingas ir vadovams,kurie ruošė ir atvedė komandą iki respublikos ČEMPIONŲ.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto