Pavasario mokyklos sportininkai – tarp prizininkų

Pavasario pagrindinės mokyklos apdovanojimų kolekciją papildė pradinukai kvadrato žaidėjai. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Respublikinėse finalinėse kvadrato varžybose Pavasario pagrindinės mokyklos pradinukai iškovojo trečiąją vietą. Šį savaitgalį jie susikaus dėl dar vieno titulo.

Liko treti

Trečių ketvirtų klasių Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio kvadrato finalinės varžybos vyko Rokiškyje, kur susirinko keturios tarpzoninėse varžybose nugalėjusios komandos. Be vietos, Širvintų ir Kėdainių moksleivių, dėl apdovanojimų rungėsi ir Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos pradinukai, treniruojami Virginijaus Januševičiaus.
„Net ir didelis tėvelių palaikymas mums nepadėjo – 1:2 pralaimėjome lemiamą kovą širvintiškiams ir likome treti bei buvome apdovanoti bronzos apdovanojimais. Pergalės atveju galėjome tapti ir šalies čempionais, tačiau nieko nepadarysi, tai yra sportas“, – apie pasirodymą kalbėjo mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Šios amžiaus grupės kvadrato komanda užpernai buvo šalies čempionė, o pernai kovas baigė jau tarpzoninėse varžybose.

Ruošiasi zoninėms varžyboms

Šeštadienį vyresni – penktų šeštų klasių moksleiviai, galės papildyti mokyklos apdovanojimų kolekciją – Šilalėje vyks šios amžiaus grupės finalinės kvadrato varžybos. Jose startuos Vidmanto Sakausko treniruojama berniukų komanda, kuri varžysis dėl medalių su Šilalės, Vilkaviškio ir Rokiškio moksleiviais.
Pasak S. Jakučinsko, mokyklos dviejų amžiaus grupių komandos jau pradėjo ruoštis „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninėms varžyboms, kurios prasidės kovo mėnesį. Mokyklos sportininkai taip pat planuoja varžytis Moksleivių olimpinio festivalio keturkovės ir šaškių varžybose.

2 Atsakymai į “Pavasario mokyklos sportininkai – tarp prizininkų”

  1. 7vid parašė:

    As uz rotacija ,bet nepritarciau pirmam komentarui.Mano nuomone be direktoriaus geros valios ir tos pradzios nebutu buve .Kazkada buvau mokinys ir tik geru zodziu ji prisimenu .Dar Didelis dekui gerbiamam Virginijui uz atsidavima .O mazieji sportininkai tikri saunuoliai .

  2. kažin parašė:

    kiek metų trečioje ar ketvirtoje klasėje sėdi tas didžiausias sportininkas? Vaikai – šaunuoliai, sveikinu, taip laikykitės ir toliau. O dėl to sportininko… nežinau, mokytojai dirba, o jis vis fotografuojasi. Nereikėtų, direktoriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto