Pavasario sesijoje ketinama pateikti Darbo kodekso pataisas

ELTOS nuotrauka

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė sako, kad kovo 10 d. prasidėsiančioje pavasario sesijoje Seimui planuojama pateikti Darbo kodekso pataisas.

Diskusijų buvo ir jos dar vyks

Ministrės teigimu, vasario mėnesį siūlomas naujas nuostatas planuojama aptarti su valdančiosios koalicijos partneriais ir Seimo frakcijomis.
A. Pabedinskienė žada diskusijas šiuo klausimu. „Noriu jums priminti, kai buvo rengiamos Darbo kodekso ir Socialinio draudimo įstatymo pataisos, buvo organizuojami apskritieji stalai, konferencijos, į kurias buvo kviečiami visi – tiek verslo, tiek profsąjungų atstovai, Seimo ir Vyriausybės nariai“, – antradienį po susitikimo su opozicine Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija žurnalistams sakė A. Pabedinskienė.

Neteiks „fragmentinės informacijos“

Kol nėra galutinio varianto, ministrė nenorėjo komentuoti atskirų siūlomų Darbo kodekso nuostatų.
„Kada turėsime galutinį produktą, pristatysime ir koalicijos partneriams, ir viešumai, tada galėsime diskutuoti. Tam tikrų atskirų nuostatų tikrai dabar nekomentuosiu“, – sakė A. Pabedinskienė.
Jos nuomone, „fragmentinės informacijos pateikimas pridėtinės vertės turbūt niekam nedavė, o tik sukėlė viešojoje erdvėje didelį šurmulį ir nepasitenkinimą“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto