Pavenčiuose subadytas žmogus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po ketvirtadienio vakarą pavenčiuose vykusių išgertuvių jaunas vyras atsidūrė reanimacijoje, kiti du sugėrovai uždaryti į policijos areštinę. 

Prie Ventos upės ketvirtadienį pažįstamų asmenų kompanija surengė išgertuves. Besivaišindami jie susiginčijo ir griebėsi peilio.
„Apie dešimtą valandą vakaro į pavenčiuose esančią šašlykinę atbėgo vaikas ir pranešė, kad subadytas žmogus. Netrukus į įvykio vietą atskubėjo ir medikai, ir policijos pareigūnai, tačiau jie aptiko tik 39-erių metų mažeikiškį J. V., kuriam buvo nustatytos krūtinės ir nugaros durtinės žaizdos. Jis buvo išvežtas į Mažeikių ligoninę ir šiuo metu gydomas reanimacijos skyriuje“, – apie įvykį informavo rajono policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė.
Kiti du incidento dalyviai jau buvo spėję pabėgti, tačiau įvykį matę žmonės apibūdino jų išvaizdą ir policijos pareigūnai pradėjo paiešką. Ilgai ieškoti nereikėjo – abu įtariamuosius pareigūnai pastebėjo einančius sodų bendrijos link pro žydų kapines.
Į policijos areštinę uždaryti šiuo nusikaltimu įtariami asmenys: trisdešimtmetė V. Burbos gatvės gyventoja V. Ž. ir nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis, gerai policijai žinomas 46-erių metų J. P.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, tačiau, atsižvelgiant į gydytojų išvadas ir sužeistojo būklę, kaltinimai gali būti griežtesni.

8 Atsakymai į “Pavenčiuose subadytas žmogus”

 1. jo parašė:

  Baisu kas darosi! Kur musu angelai-sargai?

 2. Komentatorius parašė:

  Santarvė labai mėgsta viską kabinti ant kabučių. Todėl ir tą žodį galėjo užkabinti. Man atrodo, kad tai paikus reikalas ir kažkokia baimė.

 3. Nežinot? parašė:

  Pašerkšniuose irgi panašūs dalykai vyksta be triusikų.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Būtinai reikėjo išryškinti žodį ,,Pavenčiai“ ( ne dėl kalbos taisyklingumo) – nes tai vieta, kur atsispindi visos mūsų blogybės – krūvos šiukšlių, besimėtantys napadoraus gyvenimo atributai, aplinka, provokuojanti nusikaltimus.

 5. komentatoriui parašė:

  nereikia čia jokių kabučių: pavenčiai kaip paupys, pamiškė, paežerė, panerys, jei kalbama apie vietą prie kurio nors objekto. Smagu, kad komentatorius domisi kalbos taisyklingumu.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  o kodel jis turetu buti kabutese ?

 7. Komentatorius parašė:

  Kodėl žodis pavenčiuose ne kabutėse?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto