Pavojingoje sankryžoje – įskaitinė avarija

Po smūgio abu automobiliai, peršokę saugumo salelę, nuvažiavo nuo kelio. Nuotrauka iš policijos archyvo

Paskutinę lapkričio dieną sankryžoje prie buvusio linų fabriko, kur anksčiau buvo „juodoji dėmė“,  vėl įregistruota įskaitinė avarija.

Nuvažiavo nuo kelio

Paskutinę lapkričio dieną vėl užfiksuota avarija ir sužeistas žmogus sankryžoje ties Krucių kaimu, kur susikerta kelias Mažeikiai–Plungė–Tauragė ir Mažeikių aplinkkelis. Marijampolietis V. K., vairavęs „Ford Transit“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Audi A4“ ir su juo susidūrė. Mašinos peršoko saugumo salelę ir nuvažiavo nuo kelio. Avarijos metu sužeista „audinės“ vairuotoja E. S. po medikų apžiūros išleista gydytis ambulatoriškai.
„Anksčiau čia buvo „juodoji dėmė“, kuri informuodavo, kad toje kelio atkarpoje kartkartėmis įvyksta skaudžių eismo nelaimių. Jau kuris laikas, atlikus kelio sankryžos rekonstrukcijos darbus – įrengus saleles, aiškiai matomus kelio ženklus, avarijų čia nebuvo. Dabar galima tik stebėtis marijampoliečio neatidumu“, – sakė rajono kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas.

Apsivertė slidžiame kelyje

Šeštadienį pareigūnai įregistravo dvi avarijas, po vienos iš kurių jos kaltininkas paspruko.
Apie pusę pirmos dienos prekybos centro „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje Žemaitijos gatvėje kol kas nenustatytas automobilis šonu kliudė šalia stovėjusią „Opel Vectra“ ir nuvažiavo.
Apie keturioliktą valandą kelyje Tirkšliai–Žemalė–Račiai saugaus greičio nepasirinko automobilio „BMW 728“ vairuotojas žemališkis S. K. Esant slidžiai kelio dangai mašina tapo nevaldoma, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.
Avarijos metu sužeistas keleivis D. G. gydosi ambulatoriškai.

Viršytas greitis lėmė, kad automobilis „BMW“ nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Nuotrauka iš policijos archyvo

Chuliganams – pareigūnų dėmesys

Savaitgalį pareigūnai nustatė vienuolika kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Neblaivių vairuotojų nesulaikyta, tačiau išaiškinti net trys chuliganiško vairavimo atvejai.
Penktadienio apie pirmą valandą nakties policijos ekipažas pastebėjo Skuodo gatvėje chuliganiškai manevruojantį „VW Caddy“: sukdamas į dešinę, vairuotojas rankiniu stabdžiu užblokavo galinius ratus ir atliko posūkį slysdamas šonu. Paaiškėjo, kad taip chuliganiškai vairavo aštuoniolikmetis krakiškis T. M.
Šeštadienio naktį policijos ekipažas atkreipė dėmesį, kad prekybos centro „IKI“ aikštelėje „saulutes“ ratais piešia automobiliai „BMW“ ir „Audi A4“. Viename jų buvo ir trys keleiviai. Nustatyta, kad chuliganiškai važinėjo devyniolikmetis M. L. ir dvidešimtmetis A. S.
Visų trijų vairuotojų chuliganų vairavimo stažas ne didesnis kaip dveji metai. Už tokius pažeidimus jiems gresia bauda nuo 400 iki 800 litų, taip pat vairuotojo pažymėjimo praradimas nuo trijų iki šešių mėnesių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto