Pažeidėjai sulaukė bausmių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai teisėjai paskelbė bausmes keturiolikai rajono gyventojų, kurie vasarą  pareigūnų buvo sulaikyti neblaivūs arba girti įvykdė avarijas. Dviem iš jų konfiskuoti automobiliai.

1158 eurų bauda ir transporto priemonės konfiskacija – tiek 41-erių metų L. J. ir 54-erių metų R. B. kainavo pasivažinėjimai automobiliais, neturint vairuotojo pažymėjimo.
Liepos 21-ąją Dargiuose R. B. buvo nustatytas 1,16 promilės girtumas, rugpjūčio 31-ąją  L. J., kuris buvo sulaikytas Vadagiuose, įpūtė 1,71 promilės.
Tarp 14-os nubaustųjų didžiausias girtumas (2,97 promilės) buvo užfiksuotas liepos 5-ąją kelyje Tirkšliai–Žemalė–Račiai sulaikytam 48-erių metų K. A. Vyriškiui skirta 579 eurų bauda,  vairuotojo pažymėjimas atimtas dvejiems metams. Ne ką mažiau (2,88 promilės) į alkoholio tikrintuvą įpūtė ir liepos 20-ąją Židikuose prie vairo sulaikyta ir vairuotojo pažymėjimo neturinti trisdešimtmetė V. M. Jai už šį nusižengimą skirta 1160 eurų bauda.
Nemalonumai tęsiasi dvidešimtmečiui M. M., kuris rugpjūčio 1-ąją Ventos gatvėje įvykdė įskaitinę avariją ir paspruko. Po kurio laiko jam buvo nustatytas 2,26 promilės girtumas, už šį įvykį vaikinui skirta 1158 eurų bauda ir trejiems metams atimtas vairuotojo pažymėjimas. Po dviejų dienų šio vaikino vairuojamas automobilis vėl pateko į avariją – trenkėsi į mašiną, stovėjusią Laižuvos ir Aušros gatvių sankryžoje. Avarijoje buvo sužeistas žmogus. Šio įvykio aplinkybės dar tiriamos.
Nuo metų pradžios Mažeikių policijos pareigūnai sulaikė 142 neblaivius vairuotojus, per devynis mėnesius iš jų konfiskuoti 43 automobiliai.
Rugsėjį sulaikytųjų skaičius buvo bene pats mažiausias per metus – nustatyti 5 neblaivūs vairuotojai, konfiskuoti trys automobiliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto