Pažeidimai gresia nelaimėmis

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Kelių eismo taisyklių nesilaikymas gali lemti ne tik griežtą baudą, bet ir rimtą nelaimę: aiškėja, kad kelyje Mažeikiai–Skuodas šeštadienį žuvęs pėsčiasis neturėjo jokio šviesą atspindinčio elemento.

Didės reidų skaičius

Kaip jau rašėme, šeštadienį, apie pusę šešių vakaro, kelyje Mažeikiai–Skuodas, tuoj už Židikų gyvenvietės, dvejų metų vairavimo stažą turinčios dvidešimtmetės Skuodo rajono gyventojos  vairuojamas automobilis „Nissan Almera Tino“ partrenkė ir mirtinai sužalojo 67-erių metų Pašilės kaimo gyventoją.
Aiškinantis įvykio aplinkybes, nustatyta, kad žmogus ėjo beveik kelio viduriu ir varėsi dviratį. Pirminiais policijos duomenimis, tik ant dviračio galinės dalies buvo atšvaitas, tuo tarpu pats žuvusysis buvo apsirengęs tamsia striuke ir tamsiomis kelnėmis. Tokiu oru ir tamsoje jauna vairuotoja praktiškai jo negalėjo pastebėti.
„Tamsiu paros metu dviratininkas privalo dėvėti šviesą atspindinčią liemenę, o pėsčiasis – bent kokį nors šviesą atspindintį elementą. Gaila, tačiau apie tai pagalvojame tik po tragedijos. Atsižvelgus į tai, kad panašių eismo įvykių mūsų rajone pagausėjo, kreipėmės į telšiškius pareigūnus, kad jie suaktyvintų reidus, kurių metu didžiausias dėmesys būtų skirtas atšvaitų ir liemenių naudojimui“, – sakė rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.

Plačiau apie eismo įvykius skaitykite šeštadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Pažeidimai gresia nelaimėmis”

  1. pff parašė:

    bet tas diedas vares dvirati viuriu gatves ir galimai pageres

  2. apas parašė:

    Ar dviračio atšvaitas negalioja,kad ant jo važiuoja ir suvažinėja jį varantį žmogų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*