Pedagogai iš Latvijos domėjosi kolegų darbu ir amatais

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Grupė Latvijos Saldaus rajono technologijų mokytojų lankėsi mūsų rajone: svečiai domėjosi mokyklų gyvenimu, savo kolegų veikla, susipažino su Mažeikių muziejumi, kai kuriais mūsų krašto amatininkais.
Tai buvo atsakomasis vizitas po to, kai rajono technologijų mokytojai lankėsi Latvijoje.

Ryšius su latviais palaiko Laižuvos pagrindinės mokyklos technologijų mokytoja Edita Vasiliauskienė, jos iniciatyva kolegos iš Saldaus buvo pakviesti apsilankyti mūsų rajone.
Latvijos technologijų mokytojai apsilankė tautodailininko, Lietuvos kalvių kalvio Virgilijaus Mikuckio dirbtuvėse, užsuko į Kalnėnų pagrindinę mokyklą. Mažeikių muziejuje edukacinę programą – pažintį su tošininkystės amatu – svečiams pravedė tošininkė Raimonda Ramanauskienė bei muziejininkė Jūratė Miliauskytė.
Merkelio Račkausko gimnazijoje pedagogai iš Latvijos susipažino su gimnazija, jos aplinka, menų ir technologijų centru, moderniais dailės ir technologijų kabinetais, technologijų mokytojais Asta ir Raimondu Milėškomis bei Almute Valtiene – jie su kolegomis pasidalijo gerąja patirtimi.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

„Bendradarbiavimas su kolegomis sudaro sąlygas mums mokytis vieniems iš kitų ir tobulinti savo profesinį meistriškumą“, – sakė šią viešnagę organizavusi Mažeikių rajono technologijų mokytojų metodinio būrelio pirmininkė, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos technologijų mokytoja Inga Šilinskaitė.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto