Pedagogai neterminuotą streiką atideda

Neterminuotas Žemaitijos regiono pedagogų streikas nukeltas į gegužės 7 dieną. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tuoj po Velykų – balandžio 10-ąją – žadėtą rengti neterminuotą pedagogų streiką Žemaitijos regiono profesinių sąjungų susivienijimas nusprendė nukelti į gegužę.
Taip nutarta padaryti, įvertinus dabartinę situaciją, santykius su Švietimo ir mokslo ministerija bei  Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠDPS) poziciją.

Neterminuotas Žemaitijos regiono pedagogų streikas nukeltas į gegužės 7 dieną.
LŠDPS Mažeikių rajono profesinių organizacijų susivienijimo pirmininkė Judyta Čejauskienė informavo, jog streikas atidėtas dėl to, kad švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius pažadėjo iki gegužės pradžios priimti sprendimus dėl profsąjungų keliamų reikalavimų.
Streiko idėjos profsąjungos neatsisako, kadangi savo pažadais ministerijos vadovai ne kartą yra klaidinę visuomenę ir profesines sąjungas.
Ministras Steponavičius ir toliau elgiasi arogantiškai, svaidosi nepagrįstais dalykais, jis stengiasi   tempti ir vilkinti laiką iki rudens, kol į jo vietą ateis kiti žmonės, kuriems reikės, liaudiškai tariant, kuopti jo arklides“, – situaciją komentavo J. Čejauskienė.
Laukiama, kokių rezultatų duos gegužės 11 dieną atvyksiančio Europos švietimo profesinių sąjungų komiteto vadovo Martino Romerio susitikimas su ministerijos vadovais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto