Pedagogai pakviesti į respublikinę metodinę-praktinę konferenciją

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių rajono pedagoginė psichologinė tarnyba Senamiesčio pagrindinėje mokykloje antradienį surengė respublikinę metodinę-praktinę konferenciją „Vaiko gerovė mokykloje. Kas ją lemia…“

Šios konferencijos tikslas – pasidalyti su pedagogų bendruomene įgyta patirtimi ir naujausiomis bei geriausiomis žiniomis apie vaiko gerovės užtikrinimą mokykloje, šeimoje, visuomenėje.
Pasak Mažeikių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Anos Kelpšienės, konferencijos temos apie pagalbą vaikams,  bendravimą ir bendradarbiavimą su tėvais – šių dienų kontekste yra itin aktualios.
Ir pačią konferenciją specialistė pavadino neeiline, mat per dvidešimt Mažeikių rajono pedagoginės psichologinės tarnybos gyvavimo metų sukaupta nemažai patirties, kuria šios įstaigos kolektyvas noriai dalijasi.
Konferencijoje pranešimus skaitė Raseinių, Klaipėdos pedagoginių psichologinių tarnybų atstovės. Viešosios įstaigos Paramos vaikams centro vadovė psichologė Aušra Kurienė pranešime „Bendravimo su tėvais svarba ir iššūkiai“ apžvelgė pagrindines šeimos bendravimo problemas ir jų sprendimo būdus. Lilia Suchocka skaitė pranešimą „EEG Biofeedbacko metodikos panaudojimas pedagogų, logopedų ir psichologų darbe“.
Į konferenciją susirinkusių pedagogų dėmesio sulaukė stendiniai pranešimai, paruošti Mažeikių miesto bei Akmenės rajono ugdymo įstaigų pedagogų. Juose supažindinta su pagalbos mokiniams praktiniais aspektais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto