Pedagogai streikuos, nors Trišalė taryba tam nepritarė

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trišalė taryba, kurią sudaro profesinių sąjungų, darbdavių ir Vyriausybės atstovai, nepritarė pedagogų streikui ir pasiūlė išnaudoti visas galimybes susitarti. 

Lietuvos švietimo darbuotojų profsąjungos Mažeikių rajono susivienijimo pirmininkė Judyta Čejauskienė  informavo, kad toks sprendimas tebuvęs rekomendacinio pobūdžio, todėl streiko neatsisakoma. Ji „Santarvei“ sakė, kad visos švietimo profesinės sąjungos Švietimo ir mokslo  ministerijai jau įteikė pranešimus apie planuojamą streiką.
„Trišalė taryba streikuoti neuždraudė, tik rekomendavo išnaudoti derybų galimybes. Manome, kad  derėtis jau nebėra prasmės. Tai parodė ir vasario trečią vykęs profsąjungų ir Vyriausybės atstovų susitikimas“, – prisiminė pašnekovė.
Neterminuotą pedagogų streiką nutarta rengti vasario 22 dieną. Vasario 15 d. planuojamas pedagogų mitingas prie Vyriausybės.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Pedagogai streikuos, nors Trišalė taryba tam nepritarė”

 1. kada parašė:

  pradėsit vaikus normaliai mokint, kad korepetitorių samdyt nereikėtų? Ar mokesčius susimokat nuo tų valandų, kur papildomai mokinat? Gal ir tėvams streikiuot, kad neišaiškinat vaikams.Mokyti-toks yra jūsų darbas. Ir nereikia aiškint, kad mokytojas , turintis pilną krūvį valandų, atitinkamą kvalifikaciją gauna minimumą…Gerbiu Mokytojus, kurie moko vaikus, bet tų, kur mano, kad alga turi būt mokama vien dėl to, kad atėjo į mokyklą, dovanokit…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  kokie tie mūsų lyderiai ir gėda ir bėda.Tuščios galvos ir geros gerklės.

 3. tai parašė:

  vyriausybei nerupi nei mokytojai nei auganti jaunoji karta,streikui pritariu,uz savo gerove kovoti reikia

 4. Jurgis parašė:

  Kai po 5 ar 7 metų nebebus dirbančių matematikų, fizikų ar chemijos mokančių mokytojų mokykloje, ar norės tėvai, kad jų vaikus mokytų iš gatvės atėjęs už tą minimalią algą….. Streikuokite ir kovokite dėl garbingesnio atlygio gerbiamieji mokytojai. Sėkmės jums!!!

 5. Greitai nebeliks pedagogu parašė:

  Jauni bega is istaigu, nes yra pjaunami, kitu nebeprisisauks, ateis greit is gatves, nebereiks streiku, visi dirbs uz minimuma, tik vel kentes vaikai… Supuvusi sistema

 6. Saulė parašė:

  Streikuokite, siekite savo tikslo geresnio atlygio už tokį sunkų jūsų darbą, gal vyriausybės atstovai tik taip sugeba išgirsti, jei kitaip negalima prisibelsti. Aš jus visus palaikau….

 7. Klemensas parašė:

  Kokia tamsuolių ubagų gauja- tie profsajugiu lyderiai,tinginių lyderiai

 8. parašė:

  O kuom prasikaltę mokiniai, kurie po visų streikų turi dvigubu krūviu dirbti ? Gerbiamieji pedagogai, streikuokite po pamokų, važiuokite prie seimo, šaukite, rėkite, bet mokinių į tai nevelkite ! Nebūkite savanaudžiai !

 9. Ugnius parašė:

  Stiprybes pedagogams !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto