Pelnyta trečia pergalė iš eilės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečią pergalę iš eilės antrajame Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonos rate iškovojo „FK Atmosferos“ futbolininkai – mažeikiškiai po atkaklios dvikovos išvykoje palaužė vietos „FA Šiaulius“.
Pirmasis įvartis į aikštės šeimininkų vartus krito jau 13-ąją minutę: mažeikiškių gretose pasižymėjo ukrainietis Pavel Špeko. Rezultatą šiauliečiai išlygino trisdešimtąją minutę, tačiau pirmąjį kėlinį vis tiek laimėjo mažeikiškiai – dar po dviejų minučių po skersuoto kamuolio jį į savo vartus nukreipė šiauliečių gynėjas. Antrajame kėlinyje Gintas Skrodenis 55-ąją minutę rezultatą padidino iki 3:1, tačiau jau po penkių minučių šiauliečiai šį skirtumą sumažino iki minimumo po į „FK Atmosferos“ vartus paskirto vienuolikos metrų baudinio.
Mažeikiškiai šventė pergalę rezultatu 3:2.