Pelnytas medalis galiūno nenudžiugino

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Iš Pasaulio mas-reslingo (lazdos traukimo) taurės baigiamojo etapo, kuris vyko Maskvoje, mūsų galiūnas Antanas Abrutis grįžo su medaliu.
Ir vis tik mažeikiškis kalba apie ketinimus nebedalyvauti šiame sporte. Motyvas – užkulisiniai žaidimai ir nepagarba sportiniams principams.

A. Abrutis liko nepatenkintas turnyro organizavimu. „Sukari tokį kelią, atvyksti ir susiduri su faktu, kad etapo išvakarėse, kol dar nebuvau atvykęs, vyko konferencija – staiga pakeičiami turnyro nuostatai.
Pažiūrėjus į juos, tampa aišku, kad nubraukiamas visas sportininko metų triūsas ir sukuriamos sąlygos kažkam kitam – viską lemia viena kova. Nori ar nenori, bet kyla įtarimų, kad taip buvo stengiamasi mane nustumti nuo aukščiausio pjedestalo“, – kalbėjo mažeikiškis.
Šiais metais vykusiuose dviejuose etapuose Antanas abu kartus buvo tarp prizininkų – Kazachstane jis buvo antras, Vengrijoje – trečias, tad iki triumfo bendroje įskaitoje jam reikėjo Maskvoje likti bent šeštoje vietoje. Etapo išvakarėse organizatoriai pakeitė nuostatus ir vietoj dviejų minusų sistemos, kai pralaimėjęs pirmąją kovą, bet laimėjęs antrąją, dar gali kovoti dėl medalių, staiga atsirado vieno minuso sistema – pralaimi kovą ir iš karto baigi varžybas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto