Penkiasdešimt litų vairuotojo problemos neišsprendė

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Norėdamas išvengti atsakomybės už kelių eismo taisyklių pažeidimą, pagyvenęs mažeikiškis užsidirbo dar ir ikiteisminį tyrimą – dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus.

Raginimams liautis nepakluso

Antradienio rytą Mažeikių mieste patruliavo Telšių vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos skyriaus patrulių būrio pareigūnai. Apie dešimtą valandą jie budėjo Ventos gatvėje ir pastebėjo, kad priešais atvažiuojančio automobilio „Toyota Rav 4“ vairuotojas neprisisegęs saugos diržo.
Sustabdžius paaiškėjo, kad kelių eismo taisyklių reikalavimams nusižengė 72-ejų metų mažeikiškis A. J. S. Nors už tokį pažeidimą gresia bauda nuo šimto iki dviejų šimtų litų, o pritaikius administracinį nutarimą užtenka ir per pusę mažesnės baudos, vairuotojas vis derėjosi su pareigūnais, siūlė susitarti gražiuoju.
Pasak policininkų, net ir kai buvo jau surašytas administracinis baudos protokolas, žmogus nenurimo, kelis kartus paragintas neatsiėmė prie pavarų perjungimo svirties padėto penkiasdešimties litų banknoto.

Tyrimų vis daugėja

Apie bandymą papirkti policijos pareigūnus telšiškiai policininkai informavo Mažeikių policijos komisariato operatyvinę grupę, kuri atvyko į vietą ir užfiksavo šį faktą.
Per šiuos metus tai jau trečias atvejis mūsų rajone, kai pinigais bandoma išspręsti su teisėsauga susijusias problemas ir dėl to pradedamas ikiteisminis tyrimas.
Sausio viduryje Sedoje policijos pareigūnams pusantro tūkstančio litų kyšį bandė įbrukti pardavėja, kuri parduotuvėje laikė kontrabandines cigaretes, o vasario šeštąją tiems patiems telšiškiams pareigūnams ties Šerkšnėnais keturiasdešimties litų kyšį siūlė vairuotojas, kuris buvo sulaikytas dėl to, kad važiuodamas kalbėjo mobiliuoju telefonu.
Per praėjusius metus rajono Policijos komisariate buvo pradėti septyni ikiteisminiai tyrimai dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus.

2 Atsakymai į “Penkiasdešimt litų vairuotojo problemos neišsprendė”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Per mazai,dieduk!

  2. xxx parašė:

    taip ir reikia tam bezdalui:DDD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto