Penkiolika metų gyvuojanti Renavo bendruomenė kupina naujų vilčių ir idėjų

Nuotrauka iš bendruomenės archyvo

Renavo kaimo bendruomenė šių metų pavasarį švęs 15-ąjį gimtadienį. Šiai progai pradėta ruoštis jau dabar: galvojama apie viso kaimo šventę ir apie tai, kaip atgaivinti bendruomenės įsikūrimo pradžioje leistą laikraštį „Renaviškių aidas“.

Renavo kaimo bendruomenė vienija Renavo, Vadagių, Skėrių, Grūstės, Dingailų kaimų gyventojus. Renavo bendruomenės taryba ir pirmininkas išrenkami kas trejus metus visuotiniame narių susirinkime. Artimiausi rinkimai numatyti kitąmet.
Per 15 gyvavimo metų bendruomenė turėjo tik du pirmininkus: bendruomenės įkūrėją Ireną Barkauskienę, vadovavusią kelias kadencijas, ir Romą Jablonskienę – ji bendruomenei vadovauja jau penktus metus.
Renaviškiai ne tik dirba, bet ir pramogauja, ypač mėgsta keliauti. Jau išvažinėta visa Žemaitija, pabuvota Kuršių nerijoje, Nidoje, Jūrų muziejuje, delfinariume, apsilankyta ir kaimyninėje Latvijoje.
R. Jablonskienė pastebėjo, kad pastaraisiais metais vis sunkiau išjudinti bendruomenės narius, suburti juos naujai ekskursijai.
„Vis dėlto nemaža dalis bendruomenės narių jau yra vyresnio amžiaus. Jaunimas nenoriai pas mus pasilieka. Todėl tenka derintis prie to, ką turime. Džiaugiamės, kad bent jau bendruomenės nariai susirenka į čia pat vietoje organizuojamus renginius, susitikimus, koncertus ar kitokias šventes“, – kalbėjo Renavo bendruomenės pirmininkė.
Plačiau apie Renavo bendruomenę skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*