Penktadienį miškininkai dovanos eglių šakų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono gyventojai, norintys savo namų aplinką pasipuošti eglių šakomis, kviečiami penktadienį, gruodžio 18 dieną, jų ateiti pasiimti į pagrindines miesto ir miestelių aikštes.
Už šakas mokėti nereikės – tai Mažeikių urėdijos dovana.

Dalins trijose rajono vietose

Mažeikių miškų urėdija jungiasi prie dar 41 Lietuvos urėdijos ir šiemet septintąjį kartą įgyvendins akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“.
Visus, kurie nori savo namus pasipuošti šakelėmis, Mažeikių miškų urėdijos miškininkai kviečia ateiti ir išsirinkti labiausiai patikusią.
Penktadienį, nuo 15 valandos, šakos bus dalijamos Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio aikštėje, Sedos A. Baranausko aikštėje ir Viekšniuose, aikštelėje prie seniūnijos.

Moko draugauti su gamta

Šia akcija siekiama skatinti žmonių sąmoningumą, nes siūloma alternatyva eglėms, kurios nukirstos namus puošia vos mėnesį, o po to yra išmetamos. Todėl, saugant gamtą, siūloma namus pasipuošti šakomis.
Miškininkai įsitikinę: eglišakių dalinimo akcija skatina ir žmonių kūrybiškumą, nes namiškiai gali drauge sukurti meninę kompoziciją.
Pasak organizatorių, tai, kad kasmet akcija sulaukia žmonių susidomėjimo, rodo, jog ji yra prasminga ir reikalinga.

4 Atsakymai į “Penktadienį miškininkai dovanos eglių šakų”

 1. apas parašė:

  Čia skelbiama,kad eglių šakas dalins penktadienį,o šiandien kitame straipsnyje rašoma,kad šiandien dalins.Kur teisybė?Greičiausiai šis pranešimas melavo,nes ištrinti visi komentarai,kuriuos bet kokiam straipsniui reikėtų leisti atkurti norintiems paskaityti.

 2. kur parašė:

  Gal zinot kur nusipirkt sidabrine eglute ?

 3. JANINA parašė:

  Gal laidotuvių vainikų gamintojai galėtų palikti šakų ir paprastiems žmonėms?

 4. petia parašė:

  Sulėks vainikų pynėjai iš gėlių turgelio…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto