Penktadienio rytą ugnis siautėjo Židikuose ir Mažeikiuose

Ūkinį pastatą Vytauto gatvėje gesino keturi ugniagesių ekipažai. Sigito STRADAUSKO nuotr.

Penktadienio rytą vienas po kito kilo gaisrai Židikuose ir Mažeikiuose, ugnis bandė pasiglemžti ūkinius pastatus.

Židikuose – gaisro pašvaistė

Prieš ketvirtą valandą ryto gaisras kilo Židikuose, Gėlių gatvėje. Namo šeimininkas pusnuogis išėjo į lauką ir nustėro: pro garažo stogą veržėsi ugnies liežuviai.
Židikiškis dar spėjo kuo toliau nuo gaisravietės nuvaryti kieme stovėjusį automobilį, kai atvykę ugniagesiai pradėjo gesinti pastatą.
Su ugnimi keturi ugniagesių gelbėtojų ekipažai kovojo apie valandą, per gaisrą sudegė garaže buvęs nenaudojamas 1996 metų laidos automobilis „Opel Vectra“, smulkūs namų ūkio daiktai, išdegė medinis perdengimas, sienos buvo sulietos vandeniu.
„Įvykis šiuo metu tiriamas, tačiau didžiausia tikimybė, kad gaisras kilo dėl trumpo jungimosi elektros instaliacijoje. Pareigūnams pavyko sustabdyti ugnies plitimą ir išgelbėti šalia degusio pastato priblokuotą kitą didelį pastatą“, – sakė rajono valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio specialistas Alvydas Tereba.

Padėjo komandos iš kaimiškųjų vietovių

Dar dirbdami Židikuose, mažeikiškiai ugniagesiai gavo pranešimą, kad gaisras kilo mieste – Vytauto gatvėje penktą valandą ryto taip pat užsidegė ūkinis pastatas.
Gaisro gesinti išvyko antrasis mažeikiškių ugniagesių ekipažas, į pagalbą atskubėjo Balėnų ir Viekšnių ugniagesių komandų ugniagesiai, parskubėjo iš Židikų ir antroji automobilinė cisterna.
Ugnis buvo likviduota apie septintą valandą ryto, nudegė ūkinio pastato stogas bei dalis perdengimo, nuo karščio apsilydė gyvenamojo namo verandoje esančios plastikinės dailylentės. Pareigūnams ir šiuo atveju pavyko išsaugoti nuo ugnies gyvenamąjį namą, kurį nuo gaisravietės skyrė tik keletas metrų.
Šio gaisro priežastis tiria priešgaisrinės priežiūros poskyrio specialistai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto