Penktokai gilino anglų kalbos žinias

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Trečiadienį į „Ventos“ progimnaziją iš viso rajono rinkosi anglų kalbos mylėtojai.
Čia vyko rajoninė penktokų anglų kalbos viktorina „Enjoy English“.

Susirinko iš įvairių mokyklų

Viena iš viktorinos organizatorių „Ventos“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja Inga Nicienė pasakojo, kad renginyje dalyvavo 30 penktokų iš šešių  rajono mokyklų. Be viktorinos šeimininkų, pagilinti anglų kalbos žinias panoro mokiniai iš Sodų vidurinės, Pavasario, Senamiesčio bei Užlieknės pagrindinių mokyklų, taip pat Viekšnių gimnazijos penktokai.
Susibūrę į penkių asmenų komandas mokiniai atstovavo savo mokykloms.

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Užduotys neeilinės

„Užduotys buvo sudarinėjamos tikrinant visas anglų kalbos kompetencijas: skaitymo, rašymo, klausymo. Skirtingai nuo olimpiados užduočių, viską stengėmės pateikti žaismingai“, – sakė I. Nicienė.
Anglų kalbos žodyno žinias mokiniai pasitikrino piešdami plakatus, teksto supratimo užduotis jie atliko pažiūrėję filmuką. Mokytojų teigimu, labiausiai mokiniams patiko gramatinės užduotys. Jos buvo atliekamos pasitelkiant `Optivote` programą, atsakymus žymint pulteliais. Daugeliui mokinių tai buvo naujas dalykas.

Organizuos ir kitąmet

Renginį vedė progimnazijos penktokas Arnas Gerikas. Mokytojai stebėjosi moksleivio gebėjimu žaismingai vesti renginį, bendrauti angliškai, pasidžiaugė ir viktorinos dalyvių sumanumu, aktyvumu.
„Toks renginys penktokams rajone organizuotas pirmą kartą ir tikrai negalvojome, kad viskas taip gerai pavyks. Tikiuosi, kad tai taps tradicija“, – sakė anglų kalbos mokytoja.

One Reply to “Penktokai gilino anglų kalbos žinias”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Idomu buvo ;D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto