Per išgertuves – nuostoliai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vienam vaikinui – sumušimai ir materialiniai nuostoliai, kitam – gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės praradimas. Taip pareigūnai apibūdino ketvirtadienį pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo.

Ketvirtadienį į pareigūnus kreipėsi 21-erių metų jaunuolis, kuris teigė, kad antradienį, apie septintą valandą vakaro, buvo sumuštas ir apiplėštas. Jis teigė, kad tai įvyko Mažeikių miesto paplūdimio teritorijoje per išgertuves.
Jaunuolis pasakojo, kad minėtoje vietoje vartojo alkoholinius gėrimus kartu su iš matymo pažįstamu vyriškiu. Šis tapęs agresyvus, kelis kartus smogęs jam į veidą ir atėmęs mobiliojo ryšio telefoną „Samsung“.
Kaip informavo policija, įtariamasis šiuo nusikaltimu jau nustatytas, jis yra žinomas policijai, šiuo metu ieškomas apklausai. O nemalonumai vyriškiui gresia nemaži – už plėšimą baudžiama arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.
Šį mėnesį tai pirmasis ikiteisminis tyrimas, kuris pradėtas dėl plėšimo. Per rugsėjį buvo užregistruoti du plėšimai, per devynis mėnesius užfiksuota trylika tokio pobūdžio nusikaltimų.

One Reply to “Per išgertuves – nuostoliai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    patys lakt nori,paskui rekia kad apstojo,nereik vadalotis ir ploblemu nebus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto