Per penkias dienas – penkios avarijos

Kokia nors avarijos nuotrauką. Šiais metais rajono kelių policijos poskyris užregistravo per 120 avarijų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per pirmąsias penkias rugpjūčio dienas įvyko penkios avarijos, sulaikyti du neblaivūs vairuotojai.

Avarijos kaltininkė – neblaivi vairuotoja

Pirmoji šį mėnesį rajono kelių policijoje registruota avarija įvyko rugpjūčio pirmosios vakarą Tirkšliuose. Neblaivi U. D., vairuodama „Audi A4“, neatsargiai elgėsi šio miestelio J. Janonio ir Kapų gatvių sankryžoje. Išvažiuodama iš šalutinės gatvės, ji nepraleido pagrindine gatve važiavusio „VW Passat“. Avarijos metu apgadintos abi transporto priemonės.
Tą patį vakarą Žemaitijos ir Ventos gatvių sankryžoje saugaus greičio nesilaikė ir į priešingos krypties eismo juostą išvažiavo automobilis „VW Golf“. Mašina susidūrė su priešais atvažiuojančia „Toyota Corolla“.

Laukia nukentėjusiosios pareiškimo

Sekmadienio vakarą Sedos gatvės aštuonioliktojo namo kieme atbuline eiga važiavęs automobilis „VW Golf“ atsitrenkė į stovintį visureigį „Hyundai Galloper“ ir iš įvykio vietos nuvažiavo. Eismo įvykį matę liudininkai teigė, kad po kurio laiko avariją sukėlę jaunuoliai kitu automobiliu atvyko į avarijos vietą, apsižvalgė ir vėl nuvažiavo. Kelių policijos pareigūnai nustatė, kad apgadintas automobilis priklauso Varėnos rajono gyventojai, laukiama jos savininkės pranešimo apie patirtus nuostolius.
Šiemet per septynis mėnesius eismo įvykius sukėlė ir iš avarijos vietų nuvažiavo 35 vairuotojai, 27 vėliau buvo nustatyti.

Nustatyti du neblaivūs vairuotojai

Du neblaivūs vairuotojai sulaikyti  šį savaitgalį. Penktadienį apie vienuoliktą valandą pareigūnai gavo pranešimą, kad Pavenčių gatvės 37-ojo namo kieme prie automobilio „Opel Vectra“ vairo sėdo neblaivus vairuotojas. Atvykę policininkai visaginiečiui A. E. nustatė 3,39 promilės girtumą.
Kiek mažiau, 3,29 promilės, į alkoholio tikrintuvą įpūtė Židikuose šeštadienio vakarą „VW Golf“ vairavęs ir įtartinais manevrais pareigūnų dėmesį atkreipęs V. M. S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje jo vairuojama mašina važiavo su neįjungtais artimaisiais žibintais.
Šiais metais rajono kelių policijos poskyris užregistravo 124 avarijas, kuriose vienas žmogus žuvo, keturiasdešimt eismo dalyvių buvo sužeista. Iš viso už kelių eismo taisyklių pažeidimus nubausti 1608 vairuotojai, 119 iš jų sulaikyta vairavę neblaivūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto