Per pertrauką – draugiškos futbolo varžybos

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Saulutė“ archyvo

2016–2025 m. PSO fizinio aktyvumo strategija orientuota į fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią veiksnį sveikatai ir gerovei Europos regione. Didelis dėmesys kreipiamas į užkrečiamas ligas, kylančias dėl nepakankamo fizinio aktyvumo ir ilgo sėdėjimo. Strategija, kurios tikslas – įdiegti natūralų fizinio aktyvumo įprotį Europos gyventojams, siekia apimti visas fizinio aktyvumo formas bet kurioje amžiaus grupėje.

Mažeikių lopšelyje-darželyje „Saulutė“ sveikatos stiprinimo veiklų sąrašas išties didelis, o, svarbiausia, naudingas ir veiksmingas. Šią savaitę pabandėme kitaip pažvelgti į darbuotojų aktyvias pertraukas. Tikslas – ne tik skatinti bendruomenių aktyvių pertraukų organizavimą, bet kartu su socialiniais partneriais ieškoti naujų laisvo nuo darbo laiko praleidimo formų, išliekant fiziškai ir emociškai stipriems bei aktyviems.

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Saulutė“ archyvo

Mūsų įstaigos darbuotojai kartu su futbolo treneriu Ramūnu Daubariu bei socialiniu partneriu – Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos komanda, nepabūgę lietaus, įveikė dar vieną smagų ir judrų iššūkį – aktyvią futbolo pertrauką. Draugiškos moterų futbolo varžybos, padedant sirgaliams, praėjo sklandžiai ir baigėsi lygiosiomis.

Įsitikinome, kad aktyvi pertrauka ne tik padeda atgauti darbingumą, bet ir suteikia daug gerų emocijų.
Loreta Gečienė,
Mokytoja metodininkė

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Saulutė“ archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto