Per savaitę – daugiau kaip keturiasdešimt pažeidėjų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rugpjūtį Lietuvos policija šalies keliuose planavo surengti septynias eismo saugumo prevencines priemones. Praėjusią savaitę jų buvo net dvi, vieną jų organizavo Europos kelių policijos tinklas.

Motociklininkas skriejo kaip ant sparnų

Praėjusią savaitę pareigūnus labiausiai domino vairuotojų pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, taip pat tikrinta, kaip jie laikosi leistino važiavimo greičio – tokią priemonę numatė Europos kelių policijos tinklas TISPOL.
Chuliganiško vairavimo atvejų Mažeikių rajono keliuose nenustatyta, tačiau išaiškinti 43 eismo dalyvių padaryti kiti kelių eismo taisyklių pažeidimai, tarp jų, vietos pareigūnų pastangomis, – 11 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejų.
Aštuoni pažeidėjai nubausti už tai, kad leistinas greitis viršytas nuo vienuolikos iki dvidešimties kilometrų per valandą, du atvejai buvo, kai leistinas greitis viršytas nuo 21 iki 30 kilometrų per valandą.
Pareigūnai sulaikė vieną jauną motociklininką, kuris nustatytą greitį viršijo daugiau kaip penkiasdešimt kilometrų per valandą. Už tai jam gresia bauda nuo tūkstančio iki tūkstančio penkių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vieno iki trijų mėnesių arba septynių parų administracinį areštą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu šešiems mėnesiams.

Neblaivių prie vairo nemažėja

Kiekvieną rugpjūčio savaitgalį pareigūnai taip pat tikrino, ar transporto priemonių vairuotojai yra blaivūs, ar nėra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų.
Ir praėjusį savaitgalį per tris dienas patrulio būrio pareigūnai patikrino trisdešimt vairuotojų, iš kurių trims nustatytas girtumas: dviem lengvo girtumo (atitinkamai 1,34 ir 0,97 promilės), vienam – sunkaus – 2,54 promilės, girtumo laipsnis.
Paskutinę rugpjūčio savaitę prevencinis darbas numatytas trimis kryptimis: privalomų saugos priemonių naudojimo kontrolė, atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimo tamsiuoju paros metu kontrolė ir, kaip jau įprasta savaitgalį – vairuotojų blaivumo kontrolė.

2 Atsakymai į “Per savaitę – daugiau kaip keturiasdešimt pažeidėjų”

  1. Petras parašė:

    Per savaite keturesdesimt cia per diena prie Šiauliu geležinkelio pervažos dvigubai daugiau nstatytu važiuja kaip kas sugalvoja per raudona sviesvora ir per dviguba istisine kada uzdaryta pervaža skiriamosios juostos rodancios krypti negalioja vienu zodžiu Indija o ne europos bamba

  2. baisu isvaziuoti i gatve parašė:

    vairuotojai vaziuoja viesame eisme kaip savo kieme, vaziuoja be posukio signalo, uzkisa savo automobili prie pat nosi, taip, kad nestabdant tikrai ivyktu eismo ivykis, o kaltas liktum tu pats. Toks ispudis, kad vairuotojams nusispjaut ant kitu gyvybes. Kaskart vairuojant apsisarvuoju kantrybe, bet kartais tiesiog norisi chuliganiskiems arba be sazines ir smegenu vairuotojams ismalt ju bjaurius snukius su kiauliskomis akimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto