Per savaitę rajone – 12 vagysčių

Iš 25 pradėtų ikiteisminių tyrimų, 12 – dėl vagysčių. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per savaitę rajone įvykdyta 12 vagysčių. Vien dėl šios priežasties policijos pareigūnai pradėjo kone pusę registruotų ikiteisminių tyrimų.

Mažeikių rajono policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė informuoja, kad vasario 10–16 dienomis užregistruota pustrečio šimto įvairių informacinių pranešimų.
Pareigūnai pradėjo 25 ikiteisminius tyrimus, daugiausia dėl vagysčių (12). Tiriamos įvairių nusikaltimų aplinkybės: dėl sukelto fizinio skausmo (5 atvejai), dėl viešosios tvarkos pažeidimo (1), dėl grasinimo nužudyti (1), dėl neteisėto disponavimo sprogmenimis ir narkotinėmis medžiagomis (1) ir kitų.
Per septynias dienas į komisariato operatyvaus valdymo padalinį pristatyti 24 nusižengę asmenys, tik vienas iš jų buvo blaivus. 21 pažeidėjas uždarytas į laikinojo sulaikymo patalpas, šeši – į areštinę.
„Derlingas“ metas buvo ir eismą keliuose prižiūrintiems policijos pareigūnams. Jie per savaitę išaiškino 42 kelių eismo taisyklių pažeidėjus, šeši iš jų transporto priemones vairavo neblaivūs.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto