Per šventes – konfliktų gausa

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šventės beveik niekada neapsieina be alkoholio, neretam sukeliančio agresiją. O tada kyla konfliktai, į darbą paleidžiami kumščiai ar po ranka pakliuvę daiktai…
Ne išimtis buvo ir Velykos – dėl konfliktų tarp artimųjų ar pažįstamų pradėti septyni ikiteisminiai tyrimai.

Sulaužė nosį

Šeštadienį apie pusę dešimtos vakaro P. Matuliono gatvės name neblaivus (nustatytas trijų promilių girtumas) 46-erių metų vyras kumščiu smogė į veidą ketveriais metais jaunesnei bei šiek tiek blaivesnei žmonai (2,95 promilės) ir prakirto antakį.
Tą pačią naktį iš Mažeikių ligoninės pranešta, kad vienam vyriškiui diagnozuotas nosies kaulo lūžis. Apklausiant nukentėjusįjį šis paaiškino, kad tą vakarą Krakiuose kilusio konflikto metu jį sumušė du pažįstami žmonės.

Tėvai, vaikai ir broliai…

Pirmąją Velykų dieną apie trečią valandą po pietų į pareigūnų akiratį pateko Pikeliuose gyvenantis vyriškis. Jis medine mentele trenkė 71-erių metų tėvui į galvą ir ją praskėlė.
Po pusvalandžio pareigūnai vyko į Draugystės gatvės butą – tramdyti brolių. Žodinio konflikto metu 38-erių metų vyras kumščiu smogė į skruostą septyneriais metais jaunesniam broliui. Pastarasis atsakė smūgiu į nosį.
Aštuntą valandą vakaro Pavenčių gatvės daugiabutyje neblaivus (2,29 promilės girtumas) 46-erių metų vyras metais vyresnei žmonai ranka smogė į veidą.

Savaitė prasidėjo smurtaujant

Antroji Velykų diena taip pat neapsiėjo be smurto. Pirmadienį apie devintą valandą vakaro Naftininkų gatvės bute neblaivus (1,30 promilės girtumas) 25-erių metų vyras smaugė 11 metų vyresnę žmoną.
Antradienį apie pirmą valandą nakties pareigūnai skubėjo į Kušlėnus. Čia neblaivus (nustatytas 1,75 promilės girtumas) 58-erių metų vyras kumščiu trenkė į krūtinę taip pat neblaiviai (0,76 promilės girtumas) 11 metų jaunesnei žmonai.

One Reply to “Per šventes – konfliktų gausa”

  1. .. parašė:

    Kur ritasi gyvenimas… nei gėdos, nei proto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto