Per šventes – sustiprintas budėjimas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai ruošiasi artėjančioms Visų šventųjų ir Vėlinių šventėms ir skelbia, kad tomis dienomis vyks sustiprintas budėjimas.

Budės papildomi ekipažai

Siekdama šį savaitgalį užtikrinti viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, policija rajone imsis sustiprintų priemonių. Pareigūnai kontroliuos transporto priemonių srautus ir reguliuos eismą, bus pasiruošę suteikti visokeriopą pagalbą asmenims, vykstantiems lankyti artimųjų kapų.
Kaip informavo Mažeikių rajono kelių policijos poskyrio specialistai, paskutinę spalio dieną prie rajone esančių kapinių dirbs keturi policijos ekipažai, lapkričio pirmąją tvarką čia prižiūrės dešimt ekipažų, lapkričio antrąją – šeši.
„Ekipažai dirbs prie visų didesnių rajono kapinių ir bus ten nuo dešimtos ryto iki septynių vakaro. Visą parą dirbantys ekipažai tvarką stebės ir vėlesnėmis valandomis.
Tikimės, kad vairuotojams nepristigs savitarpio supratimo – tomis dienomis į kelius išvažiuoja ir senesnio amžiaus žmonių, todėl kiti turėtų būti atlaidesni jų manevrams. Jeigu yra būtinybė, prašytume užleisti vienas kitam kelią. Taip išvengtume spūsčių“, – sakė rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.

Saugumu būtina pasirūpinti ir patiems

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai taip pat įspėja: tomis dienomis padaugėja atvejų, kai apvagiami ilgesniam laikui be priežiūros palikti gyvenamieji namai, butai, transporto priemonės.
Gyventojai raginami būti atsargūs ir budrūs, tinkamai prižiūrėti savo turtą, o išvykstant ilgesniam laikui pasirūpinti ir be priežiūros nepalikti brangių daiktų. Tad išvažiuodami iš namų, nepamirškite užrakinti durų, įjungti signalizacijos, paprašyti, kad būstą prižiūrėtų kaimynai.
Policijos pareigūnai primena, kad prie kapinių nepamirštumėte užrakinti automobilio, uždaryti langų, įjungti signalizacijos, nerekomenduojama palikti mašinos viduje asmeninių daiktų.
Atidūs būkite ir tvarkydami kapus – nepalikite rankinių, kitų daiktų be priežiūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto