Per šventes – sustiprintas budėjimas

Antradienio rytą avarija, kurioje apgadintas tik automobilis, užfiksuota Laisvės gatvėje. Monikos KRIŠČIŪNAITĖS nuotrauka

Savaitgalį kelių policijos pareigūnai ragina eismo dalyvius būti tolerantiškus vienas kito atžvilgiu ir informuoja, kad budėjimas bus sustiprintas.


Vyks sustiprintas budėjimas 

Kelių policijos poskyris informuoja, kad nuo spalio 31-osios vakaro iki lapkričio 3-iosios visame rajone vyks sustiprintas budėjimas, lapkričio 1-ąją ir 2-ąją keliuose, vedančiuose prie rajono kapinių – Sedos gatvėje, Geidžiuose, Tirkšliuose, Viekšniuose bei Sedoje budės policijos ekipažai. „Tomis dienomis į kapines išvyksta ir tie vairuotojai, kurie tik retkarčiais sėda prie automobilio vairo, tad raginu visus vairuotojus būti tolerantiškus, užleisti vienas kitam kelią bei stebėti laikinai įrengtus kelio ženklus. Pėsčiuosius ir dviratininkus raginu iš anksto pasirūpinti atšvaitais, nes tamsus paros metas, eismas intensyvus, vairuotojams sunku pastebėti be atšvaitų judančius eismo dalyvius“, – sakė rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.
Per praėjusių metų lapkričio dvi pirmąsias dienas policijos pareigūnai užregistravo tik vieną avariją, kurios kaltininkas buvo neblaivus vairuotojas.


Atsitrenkė ir spruko 

Pirmadienį dar vienas pozicija įrašyta į avarijas sukėlusių ir iš eismo įvykio vietos sprukusių vairuotojų sąrašą. Apie pirmą valandą po pietų Žemaitijos gatvėje, ties 39-uoju namu esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje kol kas nenustatytos markės automobilis nepaliko saugaus tarpo iš šono ir atsitrenkė į stovintį „Dodge Caravan“. Po sukeltos avarijos jos kaltininkas pasipustė padus. 
Tą patį vakarą nuošaliame rajono kelyje Palnosai-Ašvėnai-Purvėnai policijos ekipažas sulaikė neblaivų vairuotoją. Automobilį „Opel Astra“ vairavęs 43-ejų metų laižuviškis V. B. į matuoklį įpūtė 2,65 promilės alkoholio.


Pareigūnai ieško liudininkų 

Kelių policijos poskyris prašo atsiliepti spalio 24-osios rytą įvykusios avarijos, per kurią nukentėjo devynerių metų mergaitė, liudininkus, avariją mačiusius vairuotojus. Nelaimė įvyko Sedos ir Vilties gatvių sankryžoje esančioje pėsčiųjų perėjoje.
Kaip informavo policijos pareigūnai, mergaitė per perėją ėjo į K. Jagmino pradinę mokyklą, jos kelionę į švietimo įstaigą iš balkono stebėjo tėvai. Nuo geležinkelio pusės atvažiavęs tamsios spalvos, sedano tipo automobilis pėsčiąją partrenkė ir nuvažiavo. Mergaitę pakėlė šalia buvusi moteris, ji išvežta į Mažeikių ligoninę.
„Kol kas žinome tik tiek, kad mašiną vairavęs pliktelėjęs, apie penkiasdešimt metų amžiaus vyras po įvykio pristabdė, iškišo galvą, pažiūrėjo ir nuvažiavo prekybos centro „IKI“ link. Vaiką jis tikrai turėjo pastebėti – mergaitė buvo apsirengusi šviesiais drabužiais, segėjo atšvaitą. Prašome įvykio liudininkus (tuo metu sankryžą kirto ir daugiau automobilių) atvykti arba paskambinti į kelių policijos poskyrį“, – įvykio liudininkų pagalbos tikisi rajono kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas.
Kaip informavo rajono Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa, Saugaus eismo komisija yra pritarusi siūlymui šioje sankryžoje įrengti šviesoforą. Šiemet jo įrengti nepavyks, o kitais metais – galbūt, priklausys nuo finansavimo. Vedėjas pažymėjo, kad šviesoforo įrengimas šioje sankryžoje bus vienas iš prioritetų.

3 Atsakymai į “Per šventes – sustiprintas budėjimas”

  1. vairuotojas parašė:

    kas is to ,kad iregs sviesofora, jei nemoka ju sureguliuoti.Paziurekit laisves gatveje,sankryza su Mindaugo gatve,kazkokia nesamone,i abi puses vinpusis eismas,privaziuoji dega raudonas,nors is salutiniu gatviu niekas neisvaziuos ir pesciuju nera,kokius ten debilus buvo nusamde neaisku.Nereikalingas sustojimas dar labiau tersiama aplinka,kur zalieji,tokie arsus kur nereikia? Tas pats ir su zenklu“laukiniai gyvunai“ gryna debilizmo israiska.

  2. Daiva Šideikienė parašė:

    2012-04-27 Taryba sprendimu Nr.T1-131 buvo patvirtinusi Sedos – Vilties sankryžoje ,t.y. prie Jagmino mokyklos įrengti 4 šviesaforus už 170,0 tūkst litų. Tačiau praėjus 1 mėnesiui vietiniai valdininkai persigalvojo ir nusprendė ,kad netikslinga rūpintis vaikų saugumu , todėl 2012-05-25 Tarybai pateikė sprendimo projektą, jog geriau pasirūpinti Sodžiaus g. remontu bei daugiabučio namo Žemaitijos g.30 automobilių stovėjimo aikštele. Aišku, tam pritarė ir Tarybos nariai. Vietinei valdžiai labiau rūpėjo kelias , prie kurio yra dideli žemės plotai pardavimui ir gražių nuosavų namų kvartalas, nei vaikų saugumas. Mūsų valdžios prioritetai yra aiškiai matomi, o tai , jog valdžia pirmiausia tarnauja saviems , o paskui – kitiems, tai jau irgi ne naujiena.

  3. ech parašė:

    Blogai, kad valdininkai sukrunta tada, kai įvyksta nelaimė. O kiek prašyta buvo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto