Perėjoje partrenktas pėsčiasis

Ketvirtadienį rajono policijos pareigūnai įregistravo dvi avarijas, vienoje iš kurių buvo sužeistas nepilnametis, bei sulaikė neblaivų vairuotoją.

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sužeidė nepilnametį

Nepilnametis pėsčiasis buvo sužeistas per eismo įvykį, kuris registruotas apie antrą valandą po pietų. Sedos ir Pavenčių gatvių sankryžoje automobilis „Renault Megane“, kurį vairavo 44-erių metų vairavimo stažą turintis V. D., įvažiavo į nereguliuojamą pėsčiųjų perėją, per kurią tuo metu ėjo keturiolikmetis, ir jį parbloškė.
Pirminiais policijos duomenimis, nepilnamečiui medikai nustatė smegenų sukrėtimą bei žastikaulio lūžį.
Apie pusę septynių vakaro pareigūnai buvo iškviesti prie Ventos gatvės 49-ojo namo. Čia juos pasitiko mažeikiškis I. D., kuris informavo keliolikai minučių palikęs be priežiūros savo automobilį „Honda Civic“ ir radęs jį apgadintą – nežinomas automobilis nepaliko saugaus tarpo iš šono ir, užkliudęs stovinčią „hondą“, nuvažiavo.

Sučiupo neblaivų vairuotoją

Beveik tuo pačiu metu policijos budėtojas gavo pranešimą, kad Gamyklos gatve juda automobilis „VW Transporter“, kurio vairuotojas galimai yra neblaivus. Į pranešimą skubiai sureagavęs policijos ekipažas dar spėjo pamatyti, kad nurodytas automobilis pasuko į garažą ir iš jo išlipo prie vairo sėdėjęs 49-erių metų V. D.
Kalbant su pareigūnais, nuo vairuotojo padvelkė alkoholio kvapas, tad jis buvo paprašytas pasitikrinti alkoholio tikrintuvu. Įtarimai pasitvirtino – 22-ejų metų vairavimo stažą turinčiam mažeikiškiui nustatytas 1,82 promilės girtumas.
Vyras tikino pavažiavęs tik penkis metrus, norėjęs saugiai pastatyti mašiną į garažą, nes daugiau nebebuvę kam. Už nusižengimą jam gresia bauda nuo 579 iki 868 eurų su vairuotojo pažymėjimo praradimu nuo dvejų iki trejų metų arba toks pat teisės vairuoti atėmimas su administraciniu areštu nuo dešimties parų iki mėnesio.

2 Atsakymai į “Perėjoje partrenktas pėsčiasis”

  1. as parašė:

    syki vaziavau is paskos senam vw, kuri vairavo senukas, tai jis vaziavo labai letai, ir vos ne vidurine pazymeta eismo juosta, nemanau,kad girtas, bet jau nuo metu nastos matyt nelabai gali vazineti mieste…

  2. gintars parašė:

    reik maximaliai grieztint bausmes kad nekiltu noras,nei lakstyt nei sest girtam uz vairo,tiek keliuos huliganu kad ziauru,pries pora dienu vos zmonos nenutrenke per raudona pralekes automobilis dideliu greiciu zemaitijos-ventos sankryzoje,ysigijau filmavimo yranga ir visus pazeidejus filmuodamas nuo siol perduosiu policijai,prisidekit visi lai truputy pasimoko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*