Pergalė išslydo paskutinėmis sekundėmis

Rezultatyvus Chauncey Collinso žaidimas neišgelbėjo mažeikiškių krepšininkų nuo apmaudaus pralaimėjimo Panevėžyje. Luko ŠEPUČIO nuotr.

Dramatišką pralaimėjimą trečiadienį patyrė „M Basket DELAMODE“ krepšininkai, Panevėžyje žaidę su vietos „7bet-Lietkabeliu“. Iki ketvirto kėlinio pirmavę mažeikiškiai buvo nugalėti pačioje rungtynių pabaigoje.

});

Tris kėlinius rungtynės vyko pagal mažeikiškių diktuojamą scenarijų: po pirmo jie buvo priekyje septyniais taškais, į ilgąją pertrauką ekipos išėjo, kai rezultatas buvo net 48:34 mažeikiškių naudai, trečiame kėlinyje varžovai šį skirtumą sumažino iki devynių taškų – 74:65.

Ketvirtame kėlinyje varžovai prisivijo mūsų krepšininkus. Iki rungtynių pabaigos likus 17 sekundžių, mažeikiškiai pirmavo vienu tašku, tačiau paskutinės atakos metu panevėžiečių centras Gabrielius Maldūnas pakartojo netaiklų komandos draugo metimą ir išvedė vietos ekipą į priekį.

Per likusias 1,3 sekundės sekė perdavimas per visą aikštę, tačiau Einaro Tubučio metimas iš itin nepatogios padėties buvo netikslus ir...