Pergalei pritrūko jėgų

Kitas rungtynes mūsų ekipa žais šį savaitgalį Vilniuje su šalies čempionu „Bekentu“. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį namuose Mažeikių „Olimpo SC“ salės futbolininkai susitiko su šalies pirmenybių lydere Kauno „Nautara“, kuri šio sezono pirmenybėse dar nebuvo patyrusi pralaimėjimo kartėlio. Nepatyrė jo ir Mažeikiuose.

Pergalę 8:2 kauniečiai išsivežė ir iš Mažeikių. Mažeikiškiams įvartį penktą minutę pelnė Evaldas Razulis, kuris išlygino rezultatą, o 32-ąją minutę pasižymėjo Antanas Tautvydas – jis sušvelnino rezultatą iki 2:4.
„Mūsų problema jau tampa tai, kad rungtynių pabaigoje pritrūkstame jėgų, pas mus labai mažai lygiaverčių keitimų. Štai ir dabar nežaidė Edvinas Blažys, Gintaras Juodeikis ir Tomas Kizevičius, sirguliavo vartininkas. Tuo tarpu patyrusi Kauno ekipa ilgai perdavinėja vienas kitam kamuolį ir išnaudoja bent mažiausią progą pelnyti įvartį, be to, jie žaidžia ta pačia sudėtimi jau daug metų“, – apie mažeikiškių pasirodymą kalbėjo Antanas Bulošas.
Kitas rungtynes mūsų ekipa žais šį savaitgalį Vilniuje su šalies čempionu „Bekentu“. Vėl nebus pagrindinių žaidėjų – dėl kortelių negalės padėti A. Bulošas, neatvyks E. Blažys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto