Perki automobilį? Susirink reikiamą informaciją!

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Artėjant pavasariui, pagyvėja prekyba automobiliais. Kai kada automobilio paieškos tampa tikru iššūkiu, ypač jei siekiama įsigyti patikimą transporto priemonę ir nepakliūti į sukčių rankas.
Kaip informuoja valstybės įmonė „Regitra“, yra įvairių būdų išvengti apgaulės, tik reikia žinoti, kur ieškoti duomenų apie pageidaujamą automobilį.

Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registro duomenimis, tarp Mažeikių rajone įregistruotų transporto priemonių dominuoja lengvieji automobiliai – vasario 1 d. mūsų rajone jų buvo įregistruota 25,7 tūkst.
Didžiąją dalį mažeikiškių lengvųjų automobilių parko sudaro dyzelinu varomi automobiliai (17,2 tūkst.), gerokai mažiau yra benzinu varomų (per 5 tūkst.) bei benzinu ir dujomis varomų (per 3 tūkst.) automobilių. Iš viso Mažeikių rajone yra registruota 32,7 tūkst. įvairių transporto priemonių.
Visi šie automobiliai kažkada buvo registruoti valstybės įmonės „Regitra“ Mažeikių grupėje. Todėl prieš įsigyjant automobilius įmonės specialistai pataria atlikti vieną pirmųjų žingsnių – surinkti kuo daugiau informacijos apie jį.
Jei planuojama įsigyti Lietuvoje eksploatuotą automobilį, galima patikrinti, ar nėra areštuotas, įkeistas. Tai galima padaryti tinklalapyje https://www.eregitra.lt/viesa/paiesk/Index.php
Ar automobilis nėra pareigūnų ieškomas, galima patikrinti policijos departamento duomenų bazėje: https://www.epolicija.lt/itpr_paieska/transportas_lt.php
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto