Perskirstyta teritorinių policijos įstaigų priklausomybė

Dėl naujojo paskirstymo turėtų pagerėti tarpusavio bendradarbiavimas, ikiteisminio tyrimo kokybė, o ikiteisminiai tyrimai – atliekami greičiau. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo balandžio pirmosios perskirstytos septynių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų ir devynių jų prižiūrimų savivaldybių aptarnaujamos teritorijos.

Pakeitimai palietė ir Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą: Plungės ir Rietavo policijos komisariatai priskirti Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, tuo tarpu Telšių apskrities vyriausiajam policijos komisariatui priskirti Akmenės ir Kelmės rajonų policijos komisariatai. Be šių komisariatų, Telšių vyriausiajam policijos komisariatui ir toliau pavaldus išlieka Mažeikių rajono policijos komisariatas.
Kaip informavo šalies policijos departamentas, suvienodinus teritorinių policijos komisariatų ir apygardų prokuratūrų bei teismų veiklos teritorijas, tikimasi išvengti esamos situacijos, kai vienam policijos komisariate ikiteisminius tyrimus kuruoja dvi trys apygardos prokuratūros. Dėl naujojo paskirstymo turėtų pagerėti tarpusavio bendradarbiavimas, ikiteisminio tyrimo kokybė, o ikiteisminiai tyrimai – atliekami greičiau.
Kaip informavo rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojas Talidas Ostrauskas, minėtas kaimyninių rajonų policijos įstaigų priskyrimas kitam vyriausiajam policijos komisariatui jokios įtakos Mažeikių policijos komisariato darbui neturės, rajono gyventojai pertvarkos nė nepajus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto