Perspektyviai krepšininkei – pripažinimas ir nauji išmėginimai

Danielei Paunksnytei (su kamuoliu) stovyklos Italijoje metu teko rungtyniauti prieš žaidėjas iš įvairių šalių. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Jau antroje prestižinėje jaunųjų krepšinio talentų stovykloje dalyvavo mūsų mieste sportininkės kelią pradėjusi ir šiuo metu viena perspektyviausių krepšininkių šalyje pripažinta Danielė Paunksnytė, kuriai liepą sukaks šešiolika.

});

Treniravosi tarp perspektyviausių

Į Italijos Trevizo mieste jau šeštus metus rengiamą prestižinę krepšinio talentų „Adidas Eurocamp“ stovyklą šiemet buvo pakviestos dvi Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinės – D. Paunksnytė ir praeityje garsaus Lietuvos krepšininko Rimanto Kaukėno duktė Vanessa.

„Tris dienas mus stebėjo ir mūsų žaidimą vertino moterų NBA ir Eurolygos atstovai, treneriai, skautai, agentai. Dienotvarkė buvo paprasta: rytą – treniruotės, vakare – varžybos. Stovykloje dalyvavo apie keturiasdešimt įvairaus amžiaus krepšininkių iš JAV ir Europos. Treniruočių metu didelės patirties turintys specialistai mus mokė vertinti įvairias krepšinio situacijas, kaip...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto