Pervaža pagaliau atidaryta!

Viekšnių geležinkelio pervaža Laisvės gatvėje. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmadienio popietę atidaryta Viekšnių geležinkelio pervaža Laisvės gatvėje. Laiku negavus visų reikalingų medžiagų remonto darbams užbaigti, pervažos atidarymas vėlavo trimis dienomis.

Geležinkelio pervaža buvo uždaryta gegužės 28 dieną dėl projekto „Laisvės gatvės dalies viešųjų erdvių kompleksinis sutvarkymas“ darbų. Ją atidaryti buvo planuota birželio 8-ąją, tačiau laiku negavus visų reikalingų medžiagų remonto darbams užbaigti, atidarymas buvo nukeltas į pirmadienį.
Savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa informavo, kad ateityje nėra planuojama uždaryti viso eismo per pervažą.
„Dėl kai kurių darbų gali tekti trumpam uždaryti tik vieną eismo juostą. Tačiau visiškai, kaip šį kartą, eismas nebebus uždaromas“, – patikino A. Žiulpa.

8 Atsakymai į “Pervaža pagaliau atidaryta!”

 1. Gaspadorius parašė:

  Valio! Pervaža sutvarkyta. Betgi kažkada buvo planuojamas ar tai tunelis, ar viadukas per geležinkelį. Dabar reikia suprasti, kad tokių statybų nebebus ir visos studijos, tyrimai, projektai, už kuriuos sumokėti nemaži pinigai, nuėjo šuniui ant uodegos. Spūstys mieste prie „blizgančių“ pervažų liks kaip ir buvę, tik stovėsim ant labai lygaus asfalto… Ar klystu? Ar irgi bambu?

 2. To Aleksandra parašė:

  Jau visiškai nusišnekėjai, iš kokio medžio iškritai … kas tau remonto darbus atlieka savaitgaliais, kai didžiausias srautas yra … :D Nebent būtų labai strateginis objektas, kuris neįsitektų į 5 darbo dienas …
  Savivaldybės daro skaičiavimus, kada ir kokį srautą patiria tam tikra gatvė. Jei jau tokia esi apsišvietusi apie kitas išsivysčiųsias šalis, tai turėtum tai žinoti. Lietuvoje aukso amžiumi, gal ir darė remonto darbus naktimis, nes pinigų negailėjo, dabar taupo, tai ir dirba kada pigiau, svarbu kad padarė ir viskas, turėtumėm džiaugtis tuom, o ne bumbėti kaip kokiai bobutei….

 3. to Aleksandra - kaip visada parašė:

  Bambeklė ir ne daugiau.Ne gana jai tvarkomos pervažos,ne gana jai klojamo naujo ir lygaus asfalto. Tai dar užsigeidė,kad naktimis žmonės dirbtų,Ir kokios strateginės svarbos ta pervaža,jei Aleksandra tingi apsukti papildomą ratą,juk po remonto bus tik geriau.Kantrybės nė už surūdijusį skatiką.
  Norint,kad žmonės dirbtų naktimis reikia jiems dvigubai mokėt,bei gauti jų sutikimą.Nepamiršti aplink darbų zoną miegančių gyventojų. LR konkursai laimimi su mažiausia pasiūlyta rangos darbų kaina,tad darbininkų atlyginimams kelti vietos kaip ir nebelieka.Ir visi puikiai suvokia,kad kol vyriausybe nepakeis ydingos darbų pirkimo tvarkos,niekas nepakils į kokybiškesnį ir spartesnį darbų lygmenį.

 4. Komentatorius parašė:

  Atrodo, kad buvo atrasta Amerika. Sutvarkė ir atidarė pervažą. Čia kaip kiekvieną pavbasarį būtų rašoma apie pajūrio zoną: „Keliau jau nebeapsemti, žmonės, keliaukit!!!“

 5. Aleksandra parašė:

  Iš tokių įvykių, kaip uždarytas eismas gatvėse ir geležinkelio pervažas, matosi vienas besivystančių šalių bruožas. Atliekami tyrimai kada mažiausias automobilių stautas. Tokius darbus valstybės atlikinėja naktimis, savaitgaliais.

 6. Ignas parašė:

  Valio …valio…valio…Varau šampo gerti…..

 7. 123 parašė:

  Puiku, Žiulpa. Šaunuolis. :)

 8. Audrius parašė:

  isbandem jau siandien, malonu lygu kolkas. Tik 4 zadetu juostu per pervaza nelabai matosi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto