Pėsčiųjų ir dviračių tako pristatymas gyventojų dėmesio nesulaukė

Mažeikių rajono savivaldybės nuotr.

Penktadienį įvyko techninio projekto „Mažeikių miesto Laisvės gatvės pėsčiųjų–dviračių takų rekonstravimas“ pristatymas.
Miesto gyventojai – dviratininkai, pėstieji, Laisvės gatvės gyventojai, kurie naudosis rekonstruotais takais, dėmesio šiam pristatymui neparodė ir pareikšti savo nuomonės nepanoro.

Planuojami du etapai

Planuojama, kad vasarą turėtų prasidėti pėsčiųjų–dviračių takų rekonstrukcija nuo Laisvės gatvės sankryžos su Vilniaus gatve iki Laisvės, Sienos ir Algirdo gatvių sankryžos.
Atnaujinus šią beveik kilometro ilgio atkarpą, į vieną bendrą sistemą būtų sujungtas dviračių takas, prasidedantis ties vadinamąja Viekšnių pervaža ir vedantis iki Tulnikių.
Projektą planuojama įgyvendinti dviem etapais. Pirmuoju kairėje Laisvės gatvės pusėje bus įrengtas 1,5 metro pločio ir 874 metrų ilgio pėsčiųjų takas. Antruoju dešinėje gatvės pusėje numatyta įrengti 934 metrų ilgio, 1,6 metro pločio pėsčiųjų–dviračių taką.
Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vyriausiosios specialistės Vidos Kosienės teigimu, kol nėra nupirkti rangos darbai, nežinoma ir konkreti bendra viso projekto vertė, tačiau numatyta projektinė jo kaina su rezervu – 936 tūkst. eurų.
Didžiąją dalį pirmajam projekto etapui įgyvendinti jau yra skyrusi Susisiekimo ministerija.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

9 Atsakymai į “Pėsčiųjų ir dviračių tako pristatymas gyventojų dėmesio nesulaukė”

 1. Dzonis parašė:

  Sis projektas vertas Nobelio premijos. Miestas jau daug maz aptvarkytas, bet ta Laisves gatves dalis senamiestyje tai vaje vaje. Po lietaus vien balos, saligatvio tik pedsakai like. Bet geriau veliau negu niekad…Senamiescio gyventojai bus dekingi, o gyventojai neaktyvus del informacijos stokos. Buvo galima i Roventa imest, butu kitaip reagave .

 2. Asda parašė:

  Galetu tuo paciu dar sankryzose pastatyti sviesoforus. Nes dabar neimanoma ten saugiai pravaziuoti

 3. apas parašė:

  Ne tik šlamštas.bet ir įlindę auto priekiai iš stovėjimo aikštelių,pastatyti elektros stulpai vos ne per tako vidurį,išlindę bordiūrai ir daug visokio kvailių konstruktorių broko Žemaitijos gatvėje ir kitose vietose.Pervažiuokite dviračiais visus takus ir pamatysite visus brokus.

 4. dviratininkui parašė:

  Vos neužsimušau nuo tų menininkų darbų dviračiu važiuodamas…. kodėl visokį šlamštą reikia dėti ant dviračių takų?!

 5. dviratininkas parašė:

  Maldauju tik vieno – ant tako ar šalia jo nepristatykite to „mianininko“ baibokų. Ačiū.

 6. taisyklė parašė:

  tik įsmeigs kastuvą ir garantuotai prasidės peticijų rašymas,o kol darbai neprasidėjo niekam neidomu.

 7. shiusha parašė:

  nieko negirdejau apie svarstyma. buciau sudalyvaves.

 8. prasideda parašė:

  pas mus visada taip: kai svarstomas koks svarbus projektas, žmonės aiškina, kad negalėjo išeiti iš darbo, nežinojo, neturėjo laiko ir pan. Žodžiu, suranda visokių priežasčių. o kai pradedama eiti prie darbų, atsiranda nepatenkintų, protestuojančių ir puolančių ieškoti teisybės. garantuoju, kad taip bus ir dabar. Traukinys šikančių nelaukia.

 9. klausimas parašė:

  O tai žmonės turėjo išeiti iš darbų,kad galėtų dalyvauti posėdyje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto