Pėsčiųjų perėjoje partrenkta moteris

Pareigūnai ragina vairuotojus neprarasti budrumo, ypač temstant ar neprašvitus. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio rytą pėsčiųjų perėjoje automobilis parbloškė moterį, o vakare – užfiksuotas mašinos ir miško gyvūno susidūrimas.

Nukentėjo pėsčioji

Avarija, kurioje nukentėjo pėsčioji, įvyko antradienį prieš aštuonias ryto ties Naftininkų gatvės aštuntuoju namu. Krakiškio R. J. vairuojamas automobilis „VW Golf“ suko į gatvę ir partrenkė tuo metu per perėją ėjusią Draugystės gatvės gyventoją D. P.
Moteris stebėti buvo paguldyta į Mažeikių ligoninę, o policijos pareigūnai ragina vairuotojus, rytmečiams vis tamsėjant, neprarasti budrumo, stebėti pėsčiųjų elgesį, sumažinti greitį prieš pėsčiųjų perėjas.

Susidūrė su stirna

Prieš dešimtą valandą vakaro kelyje Mažeikiai–Kuršėnai ties Krakiais į kelią staiga išbėgo stirna ir susidūrė su Ventos miestelio gyventojo V. R. vairuojamu „VW Passat“. Po susidūrimo stirna spruko laukais tolyn, palikusi kelyje apgadintą automobilį.
Mažeikiškiai pareigūnai pažymi, kad tai jau trečias transporto priemonių susidūrimas su miško gyvūnais mūsų rajone per pastarąsias dešimt dienų – kelyje Mažeikiai–Tauragė mašina susidūrė su šernu, kuris taip pat nudūmė savais keliais, o rugsėjo 24-ąją kelyje į Laižuvą automobilis kliudė ant kelio išbėgusią stirną.
„Prasidėjo rudeninė miško gyvūnų migracija, šiuo metu jie neretai kerta kelius, todėl vairuotojams patariame neprarasti budrumo miškinguose kelio ruožuose, nepasikliauti tuo, kad nėra apie miško gyvūnus įspėjančių kelio ženklų“, – priminė rajono kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas.

4 Atsakymai į “Pėsčiųjų perėjoje partrenkta moteris”

 1. praeivis parašė:

  Taip teisingai, iš l/d Bitutės kiemo tai košmaras kai reik išvažiuoti,tie konteineriai, o šiaip tėveliai vaikučius galėtu pėstute mokinti ateiti ir sveikiau ir spūsties mažiau.

 2. neukiskumas parašė:

  Policija neatlieka savo darbo,jie pravaziuoja dazniau per miesta nei as praeinu ,tai turetu matyti ta pati kaip ir as.visos perejos ; Gamyklos, Naftininku, Taikos, Draugystes yra problemines,bet pareigunai matomai ‘nepaslenka ‘ matuoti su rulete.Kai siuliau surasti lesu pazenklinti 5m ribas, tiek prie pereju tiek prie kiemu isvaziavimu-ivaziavimu,tai i tai nebuvo reaguota.nors visi supranta ,kad tada ir vaziuojant plika akimi matysis ar yra pazeistos ket taisykles ar ne.ir gyventojam bus lengviau orientuotis.

 3. m parašė:

  nu musu valdininkai tegu nuvaziuoja i liepoja paziuret kaip yra apsviestos pesciuju perejos atrodo kiek nedaug tereikia tik pastatyti keleta specialiu sviestuvu ir kazkam gyvybe bus isgelbeta,o kazkas isvengs nemalonumu…nu bet kol koki pati valdininka nenutrenks kas nors tol niekas ir nepasikeis pas mus…

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  ta pereja prie naftininku 8 tikrai problemine, prastas matomumas, nes amzinai apstatyta masinomis is abieju pusiu praeiti tai kaip i tunely

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto